• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 FrostyEditor Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşımı Konusu

ksdgkdr

Site Yöneticisi
Yönetici
Adamsın, güncellemeyi bekliyoruz ! :))
Sensin o :) Numara renklerinden sonra yaka yapılarınıda ayarlamış bulunmaktayım İsmail ! Şuan kendi bildiklerimle bu kadar müdahale edebilidim ancak ama Db Master aracına hakim olan arkadaşlar var ise dahada ilerilere gidilebilir diye düşünüyorum... Yakın zamanda inşallah :)

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Sensin o :) Numara renklerinden sonra yaka yapılarınıda ayarlamış bulunmaktayım İsmail ! Şuan kendi bildiklerimle bu kadar müdahale edebilidim ancak ama Db Master aracına hakim olan arkadaşlar var ise dahada ilerilere gidilebilir diye düşünüyorum... Yakın zamanda inşallah :)

Valla efsane olmuş, bende de Galatasaray için kale ağları falan var, aslında FifaBase adına ilk yamayı çıkartabiliriz tümünü bir araya getirip (Beinsports, Quaresma, Forma ve Kaleağları vs.) :)

ksdgkdr

Site Yöneticisi
Yönetici
Valla efsane olmuş, bende de Galatasaray için kale ağları falan var, aslında FifaBase adına ilk yamayı çıkartabiliriz tümünü bir araya getirip (Beinsports, Quaresma, Forma ve Kaleağları vs.) :)
Güzel fikir. Şu anlık ekleyeceğim çalışma yok sayılır project dosyasını atıyım istersen ekle elinde var olan yamaları :)

ksdgkdr

Site Yöneticisi
Yönetici
Ben çok anlamam, hazırlayıp ben sana atayım olmaz mı? :)
Olur :)
Edit : Sana zahmet ek olarak db dosyalarınıda yollayabilirmisin ?
Bendeki önceki güncellemenin veri tabanı oldugu icin sıkıntı çıkaracaktır orjinal oyunda :)

Paketi kullanıcalarda gözlemlemek için yayınlıyorum suan ismail. Db olayı bıraz sıkıntılı oldugu ıcın guncelleme ile ekleriz sorun olmaz ise diger yamaları :)

Son düzenleme:

Sprint

Tanınan Üye
Yüz yapımıyla ilgili gelişme var mı ? Artık şu model dosyalarına el atalım yav :D

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Olur :)
Edit : Sana zahmet ek olarak db dosyalarınıda yollayabilirmisin ?
Bendeki önceki güncellemenin veri tabanı oldugu icin sıkıntı çıkaracaktır orjinal oyunda :)

Paketi kullanıcalarda gözlemlemek için yayınlıyorum suan ismail. Db olayı bıraz sıkıntılı oldugu ıcın guncelleme ile ekleriz sorun olmaz ise diger yamaları :)
Tabii baş göz üzerine, pazartesi akşamı yollamaya çalışacağım hafta sonu çok dar zaman buluyorum :/

Yüz yapımıyla ilgili gelişme var mı ? Artık şu model dosyalarına el atalım yav :D
Gelişme olur olmaz aç zombiler gibi saldıracağıma söz veriyorum :D

Gönüldaş

Tanınan Üye
Origin ID
Gönüldaş
Frosty Editor programı ile oyuna fifa_ng_db eklediğimde düzenlediğim fifa_ng_db değişiklikler kaydolmuyor gibi ve bazende ikinci defa eklemeye çalıştığımda hata alıyorum? Nerede yanlış yaptığımı bir türlü çözemedim. Frosty Editor yönetici olarak çalıştırıyorum

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Oyuna gelen her güncellemede tekrar tekrar uğraşıyordum her neyse gelen son güncellemeden sonra hem Frosty Tool hemde Frosty Mod Manager hata vermeye başladı... :(

ben dds dosyalarını açamıyordum format uymuyor diye onu düzelttim şimdide açıyor ama fotoğraf siyah ekran olarak geliyo fotoğrafı göremiyorum

SG den KnightRider08 nickli arkadaş paylaşmış

forma import
adam 3072*3072 yapmayıda başarmış belki diğer takımlarada yapılabilir

coeff yapımı
tam ne yaptığını anlamadım ama sanırım bir formayı baz alarak gerekli yerleri aynı tonda boyayın diyor

normal map yapımı

ve ayrıca Fidel Gameplay den mesaj var Cm 18 geliyor (daha çok Fifa 18 basesini 16 ya döndürüp basesini Fifa 16 grafikleriyle düzenleme bu bile şimdilik müthiş birşey)