• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA18 FrostyEditor Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşımı Konusu

kdrksdg

Site Yöneticisi
Yönetici
Adamsın, güncellemeyi bekliyoruz ! :))
Sensin o :) Numara renklerinden sonra yaka yapılarınıda ayarlamış bulunmaktayım İsmail ! Şuan kendi bildiklerimle bu kadar müdahale edebilidim ancak ama Db Master aracına hakim olan arkadaşlar var ise dahada ilerilere gidilebilir diye düşünüyorum... Yakın zamanda inşallah :)

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Sensin o :) Numara renklerinden sonra yaka yapılarınıda ayarlamış bulunmaktayım İsmail ! Şuan kendi bildiklerimle bu kadar müdahale edebilidim ancak ama Db Master aracına hakim olan arkadaşlar var ise dahada ilerilere gidilebilir diye düşünüyorum... Yakın zamanda inşallah :)

Valla efsane olmuş, bende de Galatasaray için kale ağları falan var, aslında FifaBase adına ilk yamayı çıkartabiliriz tümünü bir araya getirip (Beinsports, Quaresma, Forma ve Kaleağları vs.) :)

kdrksdg

Site Yöneticisi
Yönetici
Valla efsane olmuş, bende de Galatasaray için kale ağları falan var, aslında FifaBase adına ilk yamayı çıkartabiliriz tümünü bir araya getirip (Beinsports, Quaresma, Forma ve Kaleağları vs.) :)
Güzel fikir. Şu anlık ekleyeceğim çalışma yok sayılır project dosyasını atıyım istersen ekle elinde var olan yamaları :)

kdrksdg

Site Yöneticisi
Yönetici
Ben çok anlamam, hazırlayıp ben sana atayım olmaz mı? :)
Olur :)
Edit : Sana zahmet ek olarak db dosyalarınıda yollayabilirmisin ?
Bendeki önceki güncellemenin veri tabanı oldugu icin sıkıntı çıkaracaktır orjinal oyunda :)

Paketi kullanıcalarda gözlemlemek için yayınlıyorum suan ismail. Db olayı bıraz sıkıntılı oldugu ıcın guncelleme ile ekleriz sorun olmaz ise diger yamaları :)

Son düzenleme:

Sprint

Tanınan Üye
Yüz yapımıyla ilgili gelişme var mı ? Artık şu model dosyalarına el atalım yav :D

Sprint

Tanınan Üye
Arkadaşlar herkese merhaba ! Bildiğiniz üzere Galatasaray iç saha maçlarında genelde beyaz şort giymeyi tercih ediyor, bende bu bağlamda deplasman formasının şortunu iç saha formasına ekledim, ayrıca kale ağlarını da tekrar daha doğru renklendirerek oyuna ekledim, şimdilik yayınlamayacağım çünkü zaten oyuna aktaramazsınız, zaten zor bir durum da yok bizzat yapabileceğiniz bir çalışma, görseller ile oyunda nasıl durduğuna bir bakın derim. :)
Ekli dosyayı görüntüle 324Ekli dosyayı görüntüle 325
Çok güzel fikir hocam.

reqoda

Superiority Patch Yapımcısı
Yönetici
Origin ID
Reqoda
Ve yaklaşık yarım saatlik bir kurcalama, tanıma ve keşif çabamın ardından ilk denememi başarı ile tamamlamış bulunmaktayım ! :) Schalke 04'ün stadyumu olan Veltins-Arena'nın mavi-beyaz renkteki kale ağlarını tıpkı Türk Telekom Stadyumunda olduğu gibi sarı-kırmızıya boyadım, tez zamanda ufak tefek tonlamalar yapıp yayınlarım inşallah... :)

Edit: Hatta düzenleme yapmayı beklemeye gerek yok buyrun link; https://yadi.sk/d/JJXzN_nl3PTr5D imkanı olan arkadaşlar denesin bakalım işe yarayacak mı görelim... :) Ayrıca dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın. (Windows'u Türkçe kullanan arkadaşlar, ModData klasörü içindeki Patch ile orijinal Patch'i değiştirmeden oyunda yamayı göremezler.)
Ekli dosyayı görüntüle 318Ekli dosyayı görüntüle 319
1510172317561.png
Hocam sen yaptıktan sonra aklıma Total Patch Yamasında ki Imtech Arena geldi. Böyle bir şey yapayım dedim :)

yükotelli

Yeni Üye
hayırlı akşamlar DB masterdan kale ağı düzenlemesi le alakalı olarak örnek video yayınayabilir misin

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Olur :)
Edit : Sana zahmet ek olarak db dosyalarınıda yollayabilirmisin ?
Bendeki önceki güncellemenin veri tabanı oldugu icin sıkıntı çıkaracaktır orjinal oyunda :)

Paketi kullanıcalarda gözlemlemek için yayınlıyorum suan ismail. Db olayı bıraz sıkıntılı oldugu ıcın guncelleme ile ekleriz sorun olmaz ise diger yamaları :)
Tabii baş göz üzerine, pazartesi akşamı yollamaya çalışacağım hafta sonu çok dar zaman buluyorum :/

Yüz yapımıyla ilgili gelişme var mı ? Artık şu model dosyalarına el atalım yav :D
Gelişme olur olmaz aç zombiler gibi saldıracağıma söz veriyorum :D