• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Frosty Mod Manager v1.0.5.2

kadir4166

Aktif Üye
sonra null değer olmaz diyor knk onu bi düzeltmedim klavye dilini ingilizce yaptım ama genede olmadı ? klavye değilde başka bişeyi mi değiştircem yoksa ?

Origin ID
Sd81ymn
Hata degil ok de gec düzeliyor.
şimdi baktım güncellemeden kaynaklı güncelleyip denedim hatta frostymodmanagerin son sürümü yükleyip denedim ünlem işareti çıkıyor sanırım hüdayfa abi verilen yamayı güncelleyecek tekrar sunacak.? ve zaten ilk başta fıfa 19 güncel olması gerekiyor ve güncelleyip yaptım yine aynı şekilde ünlem işareti çıktı bu yüzden yamanın güncellenmesi gerekiyor beklemedeyiz tşkrler.

ali19101

Aktif Üye
Origin ID
ali
oyunun orijinalse sarı üçgen hatası alıyorsan oyunun güncellemen lazım. bende güncel diye biliyordum ama güncelleme vardı sarı üçgen sorunu çözüldü
onur benımkı guncelledıkten sonra hata cıktı guncellemeden once gul gıbı oynuyordum

ali19101

Aktif Üye
Origin ID
ali

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
bende bunu alıyorumm sımdı hudayfanın yayınladı son guncel mod tamam hata vermıyor ama lucnh dedıgım bu cıkıyor ok dedıgımde kapanıyor lutfen yardım
abi oyunu update 7 ye güncelle. yama da sorun yok sorun mod managerden kaynaklı
kimisinde çalışıyor kimisinde çalışmıyor
kesin çözüm maalesef yok

ali19101

Aktif Üye
Origin ID
ali
O sorunlar bilgisayar kaynaklı bende de orjinal oyunda editör açılmıyor editörü açan başka bi arkadaştan istiyorum editörün dosyalarını o açtıktan sonra öyle açabiliyoruum sadece
peki banada o dosyaları ıletebılırısın kardesım

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Bu arkadas galiba orjinal oyununu update 7 ye döndürme derdinde ve bence bu mümkün değil.
yok dostum mevzu farklı
YOK KARDESIM OYLE BIR DURUM YOK ONUR KENDISI YAZDI BANA YUKARIDA UPDATE 7 YUKLEMELISIN DIYE BENDE SORDUM BU MUMKUNMU DIYE
korsan oyun için abicim o
orijinal olan oyuna neden crackli update yükleyesin ki
o zaman btün orijinalliğini kaybeder
ben senin orijinal kullandığını bilmiyordum belirtmen lazımdı abicim orijinal yada crackli oyun diye