• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

Frosty Mod Manager v1.0.5.2

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
peki kardeşim orjinal oyunu update 7 yi nasıl yukleyecegım
O sorunlar bilgisayar kaynaklı bende de orjinal oyunda editör açılmıyor editörü açan başka bi arkadaştan istiyorum editörün dosyalarını o açtıktan sonra öyle açabiliyoruum sadece

ali19101

Aktif Üye
Origin ID
ali
O sorunlar bilgisayar kaynaklı bende de orjinal oyunda editör açılmıyor editörü açan başka bi arkadaştan istiyorum editörün dosyalarını o açtıktan sonra öyle açabiliyoruum sadece
peki banada o dosyaları ıletebılırısın kardesım

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Bu arkadas galiba orjinal oyununu update 7 ye döndürme derdinde ve bence bu mümkün değil.
yok dostum mevzu farklı
YOK KARDESIM OYLE BIR DURUM YOK ONUR KENDISI YAZDI BANA YUKARIDA UPDATE 7 YUKLEMELISIN DIYE BENDE SORDUM BU MUMKUNMU DIYE
korsan oyun için abicim o
orijinal olan oyuna neden crackli update yükleyesin ki
o zaman btün orijinalliğini kaybeder
ben senin orijinal kullandığını bilmiyordum belirtmen lazımdı abicim orijinal yada crackli oyun diye

ali19101

Aktif Üye
Origin ID
ali
kardeşim oyunum orjinal pc ye sıfırladım yukledım sımdı çalıştıramıyorm frosty mod manegeri sarı unlem verıyor yamalarda sorun nedır

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
Oyuna güncelleme geldiğinden dolayı uyumluluk problemi oluştu yeni güncelleme yayınlayacağım birazdan.

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
kardeşim oyunum orjinal pc ye sıfırladım yukledım sımdı çalıştıramıyorm frosty mod manegeri sarı unlem verıyor yamalarda sorun nedır
oyunun orijinalse sarı üçgen hatası alıyorsan oyunun güncellemen lazım. bende güncel diye biliyordum ama güncelleme vardı sarı üçgen sorunu çözüldü