• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Frosty Mod Manager Launch`a Basınca Tepkisizlik Problemi Çözümü

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Denedim olmadı sorunsuz oynuyodum birden böyle oldu birde bende Fifa17 başka bir çözüm yokmu lütfen bıktım bundan be

Denedim sorunsuz açıldı. Son bir kaç gündür Frosty'i silip yeniden kurmaktan bıkmıştım.

Kurulum;
2. linkten dosyayı indirin ''Add Take Ownership to Context menu'' kayıtını FIFA18'in ana dizinine atın. Sonra ona çift tıklayarak kayıtı okutun. Zaten ekranda FIFA18'in klosörünü kaydettiğini yazacak görürsünüz. Sonra Launch'a basınca sorunsuzca açtı şuan.

Denedim sorunsuz açıldı. Son bir kaç gündür Frosty'i silip yeniden kurmaktan bıkmıştım.

Kurulum;
2. linkten dosyayı indirin ''Add Take Ownership to Context menu'' kayıtını FIFA18'in ana dizinine atın. Sonra ona çift tıklayarak kayıtı okutun. Zaten ekranda FIFA18'in klosörünü kaydettiğini yazacak görürsünüz. Sonra Launch'a basınca sorunsuzca açtı şuan.
Kardeşim lütfen senden rica ediyorum 2dkda bana twde yaparmısın bıktım artık bi düzelsede oynasam

Launch`a tıklayınca tepkisiz kalma sorunu çözülmüştür, aşağıdaki makaleden faydalanarak FIFA18 klasörüne Take Ownership vererek problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

https://www.howtogeek.com/howto/win...ership-to-explorer-right-click-menu-in-vista/

Direkt Register dosyasını indirme linki :

https://www.howtogeek.com/wp-content/uploads/2017/03/Take-Ownership-Menu-Hacks.zip
Bende an unhandled exception has occurred değer null olamaz
Hatası veriyor.Çözümü Var Mı ?

Origin ID
comando0623
Launch`a tıklayınca tepkisiz kalma sorunu çözülmüştür, aşağıdaki makaleden faydalanarak FIFA18 klasörüne Take Ownership vererek problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

https://www.howtogeek.com/howto/win...ership-to-explorer-right-click-menu-in-vista/

Direkt Register dosyasını indirme linki :

https://www.howtogeek.com/wp-content/uploads/2017/03/Take-Ownership-Menu-Hacks.zip
ACİL YARDIMINIZI İSTİYORUM.
BEN UPDATE 2 KURDUM FAKAT FİFA 18 KLASÖRÜNÜN İÇİNE NEYSE ONU GEÇELİM BENDE FrostyModManager_v1.0.3alpha4 VAR Superiority Patch 18 KURDUM BAŞKA MOD YOK ÇAKIŞMASI İMKANSIZ OYUNA GİRİYORUM GİRİŞ EKRANINDA Superiority Patch 18 YAZISI YAZIYOR MOD OLDU DİYORUM GİRİYORUM FAKAT TÜRKİYE KUPASI FİLAN OLMAMIŞ.KADROLARI SIFIRLIYORUM GENE OLMUYOR YAPABİLECEK VARSA TEAMVİEVER İLE YAPARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ÇÖZÜM ÖNERİSİNDE BULUNURSANIZ TEŞEKKÜR EDİYORUM

OLMUYOR OLMUYOR OLMUYOR OLMUYOR OLMUYOR OLMUYOR SÖYLENENLERİN ALAYINI HEPSİNİ TÜMÜNÜ DENEDIM 99999 FARKLI YOLDAN DENEDİM OLMUYOR OLMUYOR.MOD YUKLEMEDEN LAUNCH'A BASINCA OYUN ACILIYOR FAKAT HERGANGİ BİR MOD YUKLEYIP LAUNCH DİYİNCE TEPKISIZ KALIYOR.SİTEDE SÖYLENENLERIN HEPSINI YAPTIM DENEDIM OLMADI.YABANCI FORUMLARDADA DENEDIM YINE YOK

link paylaşmak yasak değilse o son sürümün linkini versene.)son sürümden daha eski sürümlere kadar denedim ama belki senin kullandığın farklıdır

arkadaşlar şimdi frosty mod manager de bottpack yamasını kuruyorum launcha basıyorum oyuna geçiyo dili türkçe yapınca atıyo oyundan ama ingilizce diliyle gırıyo abı oyuna bi yardımcı olurmusunuz

Origin ID
Aksoyyy

Kurulum;
Fifa 19 içinde geçerli olurmu