• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FROSTY MOD MANAGER HATASI

bL00keRs

Aktif Üye
Origin ID
bL00keRs
... yoluna erişim reddedildi hatası alanlar programı yönetici olarak çalıştırmayı denesinler, olmadı imkanınız varsa oyunu başka bir yere (program files dışında bir yere) kurun. Genelde erişim reddedildi hatası bu iki şeyden dolayı kaynaklanabiliyor. (Frosty'i denemedim, başka programlarda benzer sorunları yaşadığım için bu öneride bulunuyorum.)

Beyler frosty mod manager da hata alıyorum Launch a bastıktan sonra tepkisiz kalıyo...

Son düzenleme:

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Adminler kesin bir çözüm olmadığı için dönmüyorlar galiba
Valla keşke olsa 1 haftadır uğraşıyorum adminlere de yazdım ama dönen olmadı :///
her konuda özellikle belirtiyoruz maalesef bir çözüm olmadığını
şahsınıza alınmayın lakin forumda yapılan yorumları biraz okusanız yada araştırsanız çözümün var olup olmadığını görebilirsiniz
gönül ister ki yapılan yamadan herkes faydalansın ama hatalar müsaade etmiyorlar maalesef

her konuda özellikle belirtiyoruz maalesef bir çözüm olmadığını
şahsınıza alınmayın lakin forumda yapılan yorumları biraz okusanız yada araştırsanız çözümün var olup olmadığını görebilirsiniz
gönül ister ki yapılan yamadan herkes faydalansın ama hatalar müsaade etmiyorlar maalesef
Umarım çözüm bulunur bekliyoruz...

önce frotby i komple silin
kurulu olduğu yerde oyunun klasörünün isimini şöyle
bende şu şekilde
C:\Program Files (x86)\Origin Games\Fifa 19 ( oyun orijinal olduğu için origin games de kendim oraya atmadım )
oyunun kurulu olduğu klasör adını 'Fifa19' yapınız
başlat kısmının yanında arama yerine bölge yazınız (gireceğiniz yer bölge ve dil ayarları)
en başta ülke veya bölge yazıyor orayı birleşik krallık yapın
daha sonra çıkın.
frostby i tekrar kurun
daha sonra oyunun simgesinin yerini bulmanızı isteyecek bunu zaten bulabilirsiniz.
key girmenizi isteyecek keyi de zaten yayınlamıştık site olarak.
daha sonra yamayı aktif ediniz
aktif ettiğiniz de sürüm uyumlu değil çalışabilir veya çalışmayabilir gibi bir hata alabilirsiniz tamam diyip geçin
mod managerin içinden yamaya çift tıklayarak aktif edin ve yukarıda launch yazan yere tıklayıp açılmasını bekleyin
karşımıza bir uyarı gelecek bu yükleniyor demek tamam diyip bekleyiniz.

origin hata veriyo kardeşim yeniden indir diyo orjin de olmuyo

Beyler bence hatanın sebebi modun update sürümüyle sizin oyununuzun update sürümünün eşleşmemesi...

Bende Update 7 yüklü ve ptt1.lig yamasını kullanıyorum frosty moddan etkinleştirdim fakat herhangi bir krampon yamasını uygulamaya çalıştığımda sizin aldıpınız hatadan alıyorum

UPDATEi düzgün kurduğuna emin ol