• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FROSTY MOD MANAGER HATASI

Origin ID
abdulkadirakbel
Arkadaşlar bu hatanın çözümü nedir sizce ?
Access to the path 'c:\program files (x86)\origin games\fifa 19\data\win32\commentarylaunch_spa_mx.toc' is denied.

hmm kardes bn böyle çözdüm birşeyler eksik olabilir sende
bnde de mesela şuan frosty mod oyununu yaması olan exe i görmüyor sebebini bilen

'fields_id' sütunu, field tablosuna ait değil.

konum: System.Data.DataRow.GetDataColumn(String columnName)
konum: FrostyEditor.Controls.LegacyDbReader.aYYUayBVhQEQCbNtulmkiEtJg()
konum: FrostyEditor.LocalizedStringDatabase.itsDqdsDadWduwNEQrCGAfniU()
--- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
konum: System.Runtime.ExceptionServices.ExceptionDispatchInfo.Throw()
konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
konum: FrostyEditor.Windows.SplashWindow.<aCeVaPmDCvlcESJQynwanpNkuslBSkT>d__5.MoveNext()
--- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
konum: FrostyEditor.Windows.SplashWindow.<TpvXRFrLtEufgEfnMkPBibGIRLaqoTOJkaDU>d__2.MoveNext()
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.InternalRealCall(Delegate callback, Object args, Int32 numArgs)
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.TryCatchWhen(Object source, Delegate callback, Ob

ben bu hatayı alıyorum arkadaşlar çözümü bilen var mı

Origin ID
brkyygn
Dün launch problemi yaşamıyordum bugün tekrar yaşamaya başladım bu nasıl saçmalık ?

Origin ID
232323323232
'c:\program files (x86)\fifa 19\moddata\patch\win32\superbundlelayout\fifa_installpackage_00\mx\loc' yoluna erişim reddedildi. bu hata geldi arkadaşlar bu nedir