• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 Frosty Mod Manager Hatası

Beyler frosty mod manager da hata alıyorum Launch a bastıktan sonra tepkisiz kalıyo...

Son düzenleme:

ErdemTG

Yeni Üye
İlk başta ingilizce yaptım bilgisayarı sonra frosty manager yeniden kurdum.Orjinal fifa exe siyle değiştirdim crackli olanı sonra fifa klasörüne ModData diye klasör açtım frosty manageri yönetici olarak çalıştırdım.Sonra crackli ile değiştirdim orjinal exeyi ve oldu

berkayagan

Üye
Origin ID
berkayagan
İlk başta ingilizce yaptım bilgisayarı sonra frosty manager yeniden kurdum.Orjinal fifa exe siyle değiştirdim crackli olanı sonra fifa klasörüne ModData diye klasör açtım frosty manageri yönetici olarak çalıştırdım.Sonra crackli ile değiştirdim orjinal exeyi ve oldu
bana ar.toc hatası geldi şimdi de

tokyoo

Üye
WİN7 kullanıyorum frostynin bütün sürümlerinde launchere basınca tepkisizlik oluyor

Origin ID
232323323232
'c:\program files (x86)\fifa 19\moddata\patch\win32\superbundlelayout\fifa_installpackage_00\mx\loc' yoluna erişim reddedildi. bu hata geldi arkadaşlar bu nedir

mrt44

Yeni Üye
Origin ID
atroxmrt
dediğini yaptım şimdide 'd:\origin games\fıfa 19\patch\win32\superbundlelayout\fifa_installpackage_00\en\loc\ar.toc' yolunun bir parçası bulunamadı. bu hatayı alıyorum

More17

Moderatör
Yönetici
bende hiç açılmıyor oyun masaüstünde kuru olduğu için mi aceba ?

MkeankaraGücü

Yeni Üye
Origin ID
comando06
alakası yok mod manageri bilen birisi bütün oluşan hataları bilmesi lazım sitedede galiba mod manager uygulamsını bilen yok !!!!!!!