• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Frosty Mod Manager Hata Çözümleri l RESİMLİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Origin ID
CheafootGG
Orjinal oyunda klasör ismini fifa19 yapınca origin algılamıyor oyunu

1565369944058.png
bu hatayı alıyorum

R.G.G.

Yeni Üye
Kurulumu yaptım oldu çok teşekkürler ama modu kurduğum zaman Xbox 360 gamepadimi görmüyor

MKrgz

Yeni Üye
Origin ID
mhmtkrgz
Evet arkadaşlar, tüm talimatları yerine getirince CPY versiyonda sorunsuz oynayabilirsiniz, sadece orijinal versiyonda DS4Windows ile DS4 koluyla sıkıntısız oynarken, CPY versiyonda "x360ce" ile DS4 koluyla sıkıntısız oynayabilirsiniz. Bu konuda bana yardımcı olan @merturrhan hocama da çok teşekkür ediyorum.
Herkese şimdiden iyi bayramlar ve iyi oyunlar.

hocam söylediğiniz şekilde yapınca oyun açılıyor ancak 5 dakika sonra oyundan atıyor sebebini biliyor musunuz acaba?

Merhaba, öncelikle bende birçok hata aldım Frosty Mod Manager ile oyuna girmeye çalışırken. Hangi sorunlarla karşılaştığımı ve bunları nasıl çözdüğümü size anlatmak isterim.
Aldığım hatalar:
1-An unhandled exception has occurred.
2-Tepkisizlik sorunu

1-An unhandled exception has occurred
-Öncelikle bu konuda da gösterildiği gibi FIFA19 klasörünün denetim izinlerini değiştirmek istedim ancak bende
FIFA19/Özellikler 'e girdiğimde TÜM UYGULAMA PAKETLERİ ve TÜM KISITLANMIŞ UYGULAMA PAKETLERİ kısmı çıkmıyordu.Bunun nedeni ise FIFA19'un Yerel disk (D) de olmasıydı. FIFA19'u silip Yerel Disk (C) ye taşıyınca bu sorun çözüldü. Ancak C ye taşıma işleminden sonra tüm izinleri verdiğim halde An unhandled expection has occured hatası olmaya devam ediyordum. FIFA19 Klasörünün ismini fifa19 olarak değiştirince bu sorun da çözüldü. Ama bu seferde LUNCH'a tıklayınca tepkisizlik sorunu yaşıyordum.
NOT:Bu arada bütün bunları yaparken Forsty MM'yi Yönetici olarak çalıştırdım ve bu konudaki Update 7 yi yükledim.

2-Tepkisizlik sorunu.
-Bu sorun içinde çeşitli yöntemler uyguladım FIFA 19 klasörünün adını fifa 19, Fifa19, Fifa 19 gibi değiştirmeyi denetim ama hiçbiri işe yaramadı.Ardından extreme injector uygulamasını denedim ama yine işe yaramadı. Sonra fifa19 klasörünün içinde Mods klasörünün olmadığını farkettim. Önce fifa19 klasöründeki ModData klasörünü sildim. Sonra fifa19'un içine Mods adlı bir dosya açtım ve başka bir yerden Frosty Mod Manager 1.0.5.3 sürümünü indirdim ve sıfırdan Frostyi kurdum. Ondan sonra sorunsuz bir şekilde oynamaya başladım.

Ben bu şekilde sorunlarımı çözdüm umarım yardımcı olabilmişimdir.

enesb

Yeni Üye
Yapanın elleri dert görmesin oldu şuan evde depar atıyorum fifa 20 gelecek ama şu yamaları çok merak ediyordum ve sonunda kavuştum o kadar mutluyum ki anlatamam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...