• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Frosty Mod Manager Hata Çözümleri l RESİMLİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

merturrhan

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar sitede bu konu hakkında bir sürü açılmış konu var,ve gördüğüm kadarıyla çoğu kişi hata almaya devam ediyor.Bugün sizlere Frosty Mod Manager'de aldığınız tüm hataları resimli bir şekilde aktararacağım.''Sarı ünlem hatası,Tepkisizlik Sorunu'' gibi bir çok sorunun çözümünü bu konuda bulabilirsiniz. Yaptığım her şeyi dikkatle uygularsanız bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız,konuya geçelim!

1) Bilgisayarınızda bulunan ''Frosty Mod Manager'' uygulamasını ve FİFA dosyasında ki ''ModData'' yı silin.

2) FİFA19 klasörünün adını ''fifa19'' olarak değiştirin.

3) Korsan oyunlar için Update 7 indirin,indirdiğiniz dosyaları oyun ana dizine atıp değiştirin.

4) Net Framework programının en güncel sürümünü indirin.

5) Altta bulunan Frosty Mod Manager , Update 7 , NET Framework uygulamalarını indirin.

Frosty Mod Manager 1.0.5.1 : https://bit.ly/31q6v38

NET Framework : https://bit.ly/2HQXA5m

Update 7 : https://bit.ly/2KoJCYs l RAR ŞİFRESİ : www.ketubanjiwa.com

6) FİFA19 klasörüne sağ tıklayıp özellikler diyoruz.Ardından resimli uygulamaları takip ediyoruz.

güvenlik gelişmiş.png

İZİNLERİ DEĞİŞTİR..png

düzenle eve izin verme.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

7) Üstte linkini vermiş olduğum Frosty Mod Manager'i indiriyoruz ve masaüstüne çıkartıyoruz.Frosty Mod Manager uygulamasına sağ tıklayıp özellikler diyoruz.Üst kısımda bulunan uyumluluk sekmesine geliyoruz.Alt tarafta bulunan ayarlar sekmesine gelip ''Bu programı yönetici olarak çalıştır'' dedikten sonra uyguluyoruz.

efefef.png

LAUNCH TEPKİSİZLİK SORUNU

1) Öncelikle ''Windows Defender'' paneline giriyoruz.Sol tarafta bulunan ''Virüs ve Tehdit Koruması'' ayarlarına giriyoruz.Resimde ok simgesi ile gösterilen tüm korumaları devre dışı bırakıyoruz.

vrvvrvrr.png

2) Extreme İnjector uygulamasını indiriyoruz. https://bit.ly/2MJQ8KG

3) İndirdiğimiz ''Extreme İnjector'' adlı programı oyun ana dizine atıyoruz.

4) Programı oyun ana dizinde yönetici olarak çalıştırıyoruz.

5) Programın üst kısmında bulunan Process Name yerine ''FIFA19.exe'' yazıyoruz.

6) Daha sonra sol tarafta bulunan ''Add DLL'' seçeneğine tıklıyoruz.Karşımıza gelen klasörde dll uzantılı tüm dosyaları seçiyoruz.

7) Tüm bunları yaptıktan sonra Frosty Mod Manager kullanıyorsanız ''Launch'' kullanmıyorsanız normal bir şekilde oyunu başlatıyorsunuz.Oyunu başlattıktan sonra programda bulunan inject seçeneği tıklanılabilir hale geliyor.Oyun açılana kadar inject seçeneğine basıyorsunuz.Oyununuz sorunsuz bir şekilde açılıyor.

deddeed.png

Ekli dosyalar

Moderatörün son düzenlenenleri:
frosty mod managerda launch oyunu açmıyor yada açamıyor. bu dedikerlinin epsini yaptım frostyden başlatmayı denediğimde olmadı oyunun anadizininden açıncada modlar aktif olmadı 2 ara bi derede kaldım ya

Origin ID
hiqor
Sevgili @merturrhan dün gece bilgisayarıma tw ile bağlanıp gece 3 e kadar sorunumu çözmeye uğraştı sağolsun çözdü de her şey için çok teşekkürler kral seviliyorsun :)

alihan74

Yeni Üye
Origin ID
bumbe
6. adimda tum uygulama paketleri yaziyor ya onu eklememiz lazim sanirim onceden cunku bende gozukmuyor

MKrgz

Yeni Üye
Origin ID
mhmtkrgz
Merhabalar,
Orijinal oyunda, klasör ismini değiştirdiğim zaman Origin; oyunun olmadığını varsayıyor ve giriş yapamıyorum. Klasör ismini tekrar "FIFA 19" yaptığım zaman Origin oyunu başlatıyor ancak bu sefer de Frosty hata veriyor malum. Bunun bir çözümü var mıdır? Yoksa CPY versiyonunu indirip deneyeceğim. Sevgiler.

Origin ID
hiqor
Merhabalar,
Orijinal oyunda, klasör ismini değiştirdiğim zaman Origin; oyunun olmadığını varsayıyor ve giriş yapamıyorum. Klasör ismini tekrar "FIFA 19" yaptığım zaman Origin oyunu başlatıyor ancak bu sefer de Frosty hata veriyor malum. Bunun bir çözümü var mıdır? Yoksa CPY versiyonunu indirip deneyeceğim. Sevgiler.
Eskiden aynı sorun bende de vardı sırf bundan dolayı bir de cpy fifa kurdum şu an 2 tane fifam var biri orijinal biri korsan :D

MKrgz

Yeni Üye
Origin ID
mhmtkrgz
Eskiden aynı sorun bende de vardı sırf bundan dolayı bir de cpy fifa kurdum şu an 2 tane fifam var biri orijinal biri korsan :D
Ben de şu anda CPY versiyonunu indirmeye başladım, sanırım en temiz öyle olacak. Umarım indirdikten sonra yukarıdaki talimatlar doğrultusunda oyun çalışır da keyifle bir kariyer başlatırım. :)

alihan74

Yeni Üye
Origin ID
bumbe
Ben de şu anda CPY versiyonunu indirmeye başladım, sanırım en temiz öyle olacak. Umarım indirdikten sonra yukarıdaki talimatlar doğrultusunda oyun çalışır da keyifle bir kariyer başlatırım. :)
abi belki originin ayarlarindan fifanin yerini degistirirsen calisabilir

MKrgz

Yeni Üye
Origin ID
mhmtkrgz
abi belki originin ayarlarindan fifanin yerini degistirirsen calisabilir
Kardeşim çok haklısın belki olabilirdi, ancak temiz olsun diye bilgisayardaki tüm FIFA 19 verilerini yerle yeksan ettim, önce bir CPY yüklemesini yapayım yine olmazsa dediğini denerim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...