• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Frosty Mod Manager 19 - FTP19 Çözümü

Origin ID
muratcelikcan16
Merhabalar,

Mod was designed for a different patch version hatası alıyorum ve mod sarı ünlem işaretli.

Teşekkürler.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Kesin çözümü var mı peki dostum
sanırım oyunun orijinal bilmiyorum dostum ama hamza kardeşimiz 2 oyunda yama yürütecek
bir orijinal de birde crackli oyunda
orijinal kullandığını şu şekilde düşünüyorum
bende orijinal kullanıyorum ve mod manager update uyumsuz gibi bir hata veriyor sarı üçgen hatası veriyor
bunun çözümünü aradık ama işe yaramadı
sebebi de update sorunu
crackli oyunda update 7 var ama orijinal oyunda en az +3 yada 4 update fazla var
o yüzden mod manager uyumsuz hatası veriyor

Arkadaşlar burada yazanları, başka konularda yazanları da denedim updateli updatesiz de denedim kısacası aklınıza gelecek gelmeyecek her şeyi denedim ama hep aynı hata benim dışımda kimsede bu hatayı da görmedim.Sizce sorun ne ya da bu hatayı alan başka arkadaşlar oldu mu ?

'fields_id' sütunu, field tablosuna ait değil.

konum: System.Data.DataRow.GetDataColumn(String columnName)
konum: FrostyEditor.Controls.LegacyDbReader.aYYUayBVhQEQCbNtulmkiEtJg()
konum: FrostyEditor.LocalizedStringDatabase.itsDqdsDadWduwNEQrCGAfniU()
--- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
konum: System.Runtime.ExceptionServices.ExceptionDispatchInfo.Throw()
konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
konum: FrostyEditor.Windows.SplashWindow.<aCeVaPmDCvlcESJQynwanpNkuslBSkT>d__5.MoveNext()
--- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
konum: FrostyEditor.Windows.SplashWindow.<TpvXRFrLtEufgEfnMkPBibGIRLaqoTOJkaDU>d__2.MoveNext()
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.InternalRealCall(Delegate callback, Object args, Int32 numArgs)
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.TryCatchWhen(Object source, Delegate callback, Ob

Origin ID
recepyapacak1982
Hocam Peki Win10 da Frosty Mod 4.7.2 Yüklemek Zorunlumu Benim Evde İnternet Olmadığından Windows Update İstiyormuş Duyduğuma Göre