• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Frosty Mod Manager 19 - FTP19 Çözümü

fkaan1903

Aktif Üye
Adsız.png

Arkadaşlar herkese iyi forumlar öncelikle.Fifa 18'de çok sıkıntısını çektiğim Frosty Mod Manager için Windows 10 çözümünü söyleyeceğim belki bazı arkadaşlara yardımcı olur.

Öncelikle Frosty Mod Manager 1.0.5.1 sürümünü indirin.https://dosya.co/wrn1hi5tyf0d/fifa19.key.html linkteki dosyayıda indirin.Linkteki .key dosyasını Frosty Mod Managerin içine atın.Daha sonra oyununuzun kurulu olduğu kısma orjinal FIFA19.exe dosyasını atın.Frosty Mod Manageri (YÖNETİCİ) olarak çalıştırın.New - FİFA19.exe'yi
bulun ve select diyip açın.Açıldıktan sonra kapatın,ilaçlı FİFA19.exeyi oyunun kurulu olduğu bölgeye atın.

ÖNEMLİ

Windows 10 kullandığım için diğer Windowsları bilemiyorum,Ara kısmına gelip ''DİL'' yazın.Dil ayarlarına tıklayın.Windows görüntüleme dilini ''İNGİLİZCE (VİRGİN ADALARI) yapın.Daha sonra sağ tarafta bulunan 'TARİH,SAAT VE BÖLGESEL BİÇİMLENDİRME''yi tıklatın. (ÜLKE VEYA BÖLGE ''İNGİLİZ VİRGİN ADALARI''yapın.
Geçerli biçim:Türkçe kısmını ''İNGİLİZCE ABD VİRJİN ADALARI'' yapın.

Eksiksiz yaptığınızda kesinlikle olacaktır çok bu sorunla uğraşan biriydim :) İYİ FORUMLAR

Son düzenleme:

fkaan1903

Aktif Üye
Bence onu yap kardeşim az önce Türkiye'ye geri döneyim dedim açılmadı çünkü.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Birleşik Krallık yapınca oyun ingilizce oluyor türkçe yapamıyor muyuz oyunu. Dil seçme ekranı da gelmiyor

fkaan1903

Aktif Üye
Oyunun İngilizce olması sorununu bilemedim.Oyunun kurulu olduğu kısımda Data - Win32 - superbundlelayout kısmına gelip;

İnstallpackage olan dosyalara hiç dokunma

fifa_commentarylaunch_eng_us
fifa_commentarylaunch_eng_us_2

Bu klasörlerden toplam 2 tane olacak.Yazdığım klasörleri silme diğer hepsini por,spa,ara yazanları sil öyle dene kardeşim @Onurg1997

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Oyunun İngilizce olması sorununu bilemedim.Oyunun kurulu olduğu kısımda Data - Win32 - superbundlelayout kısmına gelip;

İnstallpackage olan dosyalara hiç dokunma

fifa_commentarylaunch_eng_us
fifa_commentarylaunch_eng_us_2

Bu klasörlerden toplam 2 tane olacak.Yazdığım klasörleri silme diğer hepsini por,spa,ara yazanları sil öyle dene kardeşim @Onurg1997
onuda çözdüm de benim oyun orijinal ve en son updateye sahip olduğum için yama tam aktif olmadı :)
sağlık olsun :)

RealGk

Yeni Üye
One ore more symbolic links could not be created, please restart tool as Administrator.

konum: Frosty.ModSupport.FrostyModExecutor.<>c__DisplayClass28_0.<hEWOgggYfnXMEESxQtfvdqDVRRxIOeyuhD>b__0()
--- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
konum: System.Runtime.ExceptionServices.ExceptionDispatchInfo.Throw()
konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
konum: Frosty.ModSupport.FrostyModExecutor.<hEWOgggYfnXMEESxQtfvdqDVRRxIOeyuhD>d__28.MoveNext()
--- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
konum: FrostyModManager.MainWindow.<xWciPfehUAeCaoRNRMFQGeCwEhg>d__13.MoveNext()
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.InternalRealCall(Delegate callback, Object args, Int32 numArgs)
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.TryCatchWhen(Object source, Delegate callback, Object args, Int32 numArgs, Delegate catchHandler)

böyle bir hata alıyorum..dediğiniz her şeyi eksiksiz yaptım sadece tarih saat ve bölgesel biçimlendirme de ingilizce virgin adalarını bulamadım

Ekli dosyayı görüntüle 6683

Arkadaşlar herkese iyi forumlar öncelikle.Fifa 18'de çok sıkıntısını çektiğim Frosty Mod Manager için Windows 10 çözümünü söyleyeceğim belki bazı arkadaşlara yardımcı olur.

Öncelikle Frosty Mod Manager 1.0.5.1 sürümünü indirin.https://dosya.co/wrn1hi5tyf0d/fifa19.key.html linkteki dosyayıda indirin.Linkteki .key dosyasını Frosty Mod Managerin içine atın.Daha sonra oyununuzun kurulu olduğu kısma orjinal FIFA19.exe dosyasını atın.Frosty Mod Manageri (YÖNETİCİ) olarak çalıştırın.New - FİFA19.exe'yi
bulun ve select diyip açın.Açıldıktan sonra kapatın,ilaçlı FİFA19.exeyi oyunun kurulu olduğu bölgeye atın.

ÖNEMLİ

Windows 10 kullandığım için diğer Windowsları bilemiyorum,Ara kısmına gelip ''DİL'' yazın.Dil ayarlarına tıklayın.Windows görüntüleme dilini ''İNGİLİZCE (VİRGİN ADALARI) yapın.Daha sonra sağ tarafta bulunan 'TARİH,SAAT VE BÖLGESEL BİÇİMLENDİRME''yi tıklatın. (ÜLKE VEYA BÖLGE ''İNGİLİZ VİRGİN ADALARI''yapın.
Geçerli biçim:Türkçe kısmını ''İNGİLİZCE ABD VİRJİN ADALARI'' yapın.

Eksiksiz yaptığınızda kesinlikle olacaktır çok bu sorunla uğraşan biriydim :) İYİ FORUMLAR
Allah senden razı olsun hocam oldu :D

One ore more symbolic links could not be created, please restart tool as Administrator.
Ben baştan beri diyorum hep bu hata var. kimse hala bu hatayı bulamadı