• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 Frosty Manager Tepkisizlik Sorunu Çözüm

malcolmX

Aktif Üye
mod manager içine gırıyorum ya sarı ünlem hatası verıyor modlar yada uygun olan modları yapıyorum launch dıyorum bu sefer de oyunda tepkisizlik sorunu var çıldırcam artık ya. bir türlu acamadım şu oyunu frosty ıle
Aynen öyle. Çözümü henüz daha çıkmadı.

xKadirAlp68

Aktif Üye
İlk önce Update 7 yi ve Crack dosyasını Bulmalısınız Aksi taktirde oyun açılmaz(update ve bulduğum crack bende var link yasak olduğu için atamıyorum özelden mesaj atarsanız yardımcı olurum

Fifa içindeki modData klasörünü siliyoruz ve yenisini açıyoruz daha sonra ise frosty manageri kaldırıp tekrar yüklüyoruz

daha sonra FIFA 19 yazan klasör ismini Fifa 19 yapıyoruz

sonra frosty manageri tekrar yüklüyoruz. Ve modu etkinleştirip oyuna giriyoruz
Bro linki özelden atsana

KırcaBey

Aktif Üye
benım anlamadıgım bır suru yayıncı var onlar gırıyor bız nasıl gıremıyoruz

kubilay.4

Yeni Üye
Evet arkadaşlar modu yüklediğimiz zaman oyun açılıyor hatada vermiyor tepkisiz kalıyordu sonunda olayı çözdüm ilk önce bu konuda bana yardımcı olan @Hudayfa'ya Teşekkürü bir borç bilirim

İlk önce Update 7 yi ve Crack dosyasını Bulmalısınız Aksi taktirde oyun açılmaz(update ve bulduğum crack bende var link yasak olduğu için atamıyorum özelden mesaj atarsanız yardımcı olurum

Fifa içindeki modData klasörünü siliyoruz ve yenisini açıyoruz daha sonra ise frosty manageri kaldırıp tekrar yüklüyoruz

daha sonra FIFA 19 yazan klasör ismini Fifa 19 yapıyoruz

sonra frosty manageri tekrar yüklüyoruz. Ve modu etkinleştirip oyuna giriyoruz

Tabii bunun için @Hudayfa nın çoğu kişiye attığu update 7 olması lazım tepkisizliğin sorunu crack bende o cracki buldum ve yaptım
bana da atabilir misin crack

KırcaBey

Aktif Üye
o kadar guzel modlar var kullanamıyoruz ya delırcem normal oyuna gırıyor ama frosty den gırmıyor :/ modları aktarıcamız yada calısan baska program yok mu ya sadece frosty mı var elımız de

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
tepkisizlik sorunu yaşayan arkadaşlar
windows 10 için güncelleme yaptınız mı
deneyip biri geri dönüş yapabilir mi

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
buradakı cogu Oyuncu '' TIRT'' oyunu yapanlar yapamyanlara yardmcı olmuyor ... Frosty oyunu acmıyor tepkısız kalıyor madem yardmcı olmayacaksınız yamayı yapın paylasmayın kendınız oynayın FİFA18 İ FROSTY İLE COK OYNADIM BUNDA NASIL OLMAZ ?
mod manageri yapan biz miyiz
çözüm varda kendimize mi saklıyoruz

Dettlaff*

Tanınan Üye
buradakı cogu Oyuncu '' TIRT'' oyunu yapanlar yapamyanlara yardmcı olmuyor ... Frosty oyunu acmıyor tepkısız kalıyor madem yardmcı olmayacaksınız yamayı yapın paylasmayın kendınız oynayın FİFA18 İ FROSTY İLE COK OYNADIM BUNDA NASIL OLMAZ ?
Sen burada insanlara hakaret edemezsin. Yapamıyorsan oynama. Adminler gereğini yapar umarım.