• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Frosty Manager Tepkisizlik Sorunu Çözüm

Origin ID
OttomannSlap
o kadar guzel modlar var kullanamıyoruz ya delırcem normal oyuna gırıyor ama frosty den gırmıyor :/ modları aktarıcamız yada calısan baska program yok mu ya sadece frosty mı var elımız de

Arkadaşlar, Fifa 19 klasöründe brcrypt.dll dosyası oyunu yüklediğiniz zaman klasörde oluyor fakat Frosty i yüklediğinizde onu silip cryptbase.dll dosyasını onunla yer değiştirip siliyor. Bu yüzden Launcha basınca tepkisiz kalıyor. Denenebilecek herşeyi denedim hiçbir şey kalmadı, anladım ki orijinal oyun yada Win 10 dışında oyun başlamıyor. Net Farmework 4.8, Visual C++ 2015-2019 ve Ekran kartımda en güncel sürücü yüklü ona rağmen olmuyor bence Frosty modunu hazırlayan galaxyMan2015 arkadaş bu kritelere göre düzenlemiş modunu. Saygılar

More17

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar, Fifa 19 klasöründe brcrypt.dll dosyası oyunu yüklediğiniz zaman klasörde oluyor fakat Frosty i yüklediğinizde onu silip cryptbase.dll dosyasını onunla yer değiştirip siliyor. Bu yüzden Launcha basınca tepkisiz kalıyor. Denenebilecek herşeyi denedim hiçbir şey kalmadı, anladım ki orijinal oyun yada Win 10 dışında oyun başlamıyor. Net Farmework 4.8, Visual C++ 2015-2019 ve Ekran kartımda en güncel sürücü yüklü ona rağmen olmuyor bence Frosty modunu hazırlayan galaxyMan2015 arkadaş bu kritelere göre düzenlemiş modunu. Saygılar
kardeşim sorun modData dosyasında

Origin ID
OttomannSlap
ben win 10 kullanıyorum oyunumda orıgın hesaptantan crack yapılan oyun bende herşeyi denedım ama olmuyor sence bir çözümü varmıdır yada napıcaz bekleyecekmıyız. yada neyın cıkmasını bekleyecegız sence

Alper

Aktif Üye
Frosty Mod Manager'i sorunsuz çalıştırabilen birisi bana özelden mesaj atabilir mi ?

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
tepkisizlik sorunu yaşayan arkadaşlar
windows 10 için güncelleme yaptınız mı
deneyip biri geri dönüş yapabilir mi

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
buradakı cogu Oyuncu '' TIRT'' oyunu yapanlar yapamyanlara yardmcı olmuyor ... Frosty oyunu acmıyor tepkısız kalıyor madem yardmcı olmayacaksınız yamayı yapın paylasmayın kendınız oynayın FİFA18 İ FROSTY İLE COK OYNADIM BUNDA NASIL OLMAZ ?
mod manageri yapan biz miyiz
çözüm varda kendimize mi saklıyoruz