• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Frosty Manager Tepkisizlik Sorunu Çözüm

Lütfen yardım edin frosty mod managerde tgf 1.lig yamasını yüklerken böyle bişey çıkıyor an unhandled exception has occurred ok a basıyorum hepsi kapanıyor
ilk önce fifa içindeki ModData klasörünü sil sonra frosty manageri sil ve update7 ve crack yap daha sonra frosty tekrar kur ve mod yükle

Rekttt

Yeni Üye
Orjinal oyunda bende sorun şu şekilde çözüldü dili ingilizce yaptım ve origin i yönetici çalıstırdım ve tepkisizlik sorunu giderildi deneyebilirsiniz :)

Origin ID
OttomannSlap
nasıl çözdün kardeşim yardım eder misin
İlk önce Update 7 yi ve Crack dosyasını Bulmalısınız Aksi taktirde oyun açılmaz(update ve bulduğum crack bende var link yasak olduğu için atamıyorum özelden mesaj atarsanız yardımcı olurum

Fifa içindeki modData klasörünü siliyoruz ve yenisini açıyoruz daha sonra ise frosty manageri kaldırıp tekrar yüklüyoruz

daha sonra FIFA 19 yazan klasör ismini Fifa 19 yapıyoruz

sonra frosty manageri tekrar yüklüyoruz. Ve modu etkinleştirip oyuna giriyoruz

Evet arkadaşlar modu yüklediğimiz zaman oyun açılıyor hatada vermiyor tepkisiz kalıyordu sonunda olayı çözdüm ilk önce bu konuda bana yardımcı olan @Hudayfa'ya Teşekkürü bir borç bilirim

İlk önce Update 7 yi ve Crack dosyasını Bulmalısınız Aksi taktirde oyun açılmaz(update ve bulduğum crack bende var link yasak olduğu için atamıyorum özelden mesaj atarsanız yardımcı olurum

Fifa içindeki modData klasörünü siliyoruz ve yenisini açıyoruz daha sonra ise frosty manageri kaldırıp tekrar yüklüyoruz

Tabii bunun için @Hudayfa nın çoğu kişiye attığu update 7 olması lazım tepkisizliğin sorunu crack bende o cracki buldum ve yaptım
bana da atarmısın her 2 dosyayıda

Arkadaşlar crack ve update isteyenler özelden yazsın buradan maalesef yasak olduğu için atamıyorum

Bro linki özelden atsana