• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Frosty Manager Tepkisizlik Sorunu Çözüm

Evet arkadaşlar modu yüklediğimiz zaman oyun açılıyor hatada vermiyor tepkisiz kalıyordu sonunda olayı çözdüm ilk önce bu konuda bana yardımcı olan @Hudayfa'ya Teşekkürü bir borç bilirim

İlk önce Update 7 yi ve Crack dosyasını Bulmalısınız Aksi taktirde oyun açılmaz(update ve bulduğum crack bende var link yasak olduğu için atamıyorum özelden mesaj atarsanız yardımcı olurum

Fifa içindeki modData klasörünü siliyoruz ve yenisini açıyoruz daha sonra ise frosty manageri kaldırıp tekrar yüklüyoruz

daha sonra FIFA 19 yazan klasör ismini Fifa 19 yapıyoruz

sonra frosty manageri tekrar yüklüyoruz. Ve modu etkinleştirip oyuna giriyoruz

Tabii bunun için @Hudayfa nın çoğu kişiye attığu update 7 olması lazım tepkisizliğin sorunu crack bende o cracki buldum ve yaptım

senveben

Yeni Üye
selam bana atarmısın acaba her 2 dosyayıda

Update 7 yi ve Crack dosyasını

bide benim oyun orjinal deyil.

peki orjinal Crack lazım deyilmi acaba

'C:\Program Files (x86)\FIFA19\ModData\Patch\initfs_win32' yoluna erişim reddedildi. bende bu hata var launch dedikten sona yönetici olarak
çalıştıdım ama değişmedi

'C:\Program Files (x86)\FIFA19\ModData\Patch\initfs_win32' yoluna erişim reddedildi. bende bu hata var launch dedikten sona yönetici olarak
çalıştıdım ama değişmedi
özelden sana update 7 atıcam onu indir kur sonrada crack dosyası atıcam bir tane onuda klasöre at o zaman olacak eğer olmaz ise her şeyi sıfırdan yap olur

ilker0217

Aktif Üye
Origin ID
ilkersuzgen32@gmail.com
beyler olmuyor bir diğer sürümü beklicez fifa 18 gibi

senveben

Yeni Üye
updeyd7 kılosörü şifre istiyo nedir acaba şifresi

rar şifresi nedir acaba

quaqua256 sana zahmet atıgın update 7 rar şifresi nedir acaba...

sorun aynen devam ed'yor yazdiklarini harf'yen yaptim ama y'ne h]sran y'ne h]sran deg';en h'.b'r;ey yok malesef

sorun aynen devam ediyor Lounch basıyoz bişeler doluyo ama oyun acılmıyo yani buda olmadı artık sagdan soldan büsürü şey indirmekten kota doldu artık

Origin ID
fenerbahçeli1734
updeyd7 kılosörü şifre istiyo nedir acaba şifresi

rar şifresi nedir acaba

quaqua256 sana zahmet atıgın update 7 rar şifresi nedir acaba...

sorun aynen devam ed'yor yazdiklarini harf'yen yaptim ama y'ne h]sran y'ne h]sran deg';en h'.b'r;ey yok malesef

sorun aynen devam ediyor Lounch basıyoz bişeler doluyo ama oyun acılmıyo yani buda olmadı artık sagdan soldan büsürü şey indirmekten kota doldu artık
aynen yemin ederim frosty mod manager kurmaktan beynim eriyor artık kur sil kur sil kur sil offffff orjinal exe at cracklı ile değiştir şifre gir onu yap bunu yap fifadan soğudum fifayı bile tekrar kurmayı denedim

Buğra27

Yeni Üye
Lütfen yardım edin frosty mod managerde tgf 1.lig yamasını yüklerken böyle bişey çıkıyor an unhandled exception has occurred ok a basıyorum hepsi kapanıyor