FIFA18 FROSTY MANAGER LAUNCH SORUNU

arkadaşlar sitede söylenenlerin hepsini denedim uyguladım.launcha basınca cevap vermıyor oyun acılmıyor.Bu sorunu çözebilecek kimse yok mu 2 gündür kafayı yiyeceğim belki de yedim

Dostum o zaman tek çare temiz bir format at modlu oynamak istiyosan muhtemelen düzelir

Bilgisayara at hard diskteki her şeyi sil büyük ihtimalle düzelir zamanla saçma bir şekilde programlar tepkisizlik veya hata verebiliyor format tek çare oluyor buarada fifayı silip yüklemediysen ilk önce bi tekrar kurup dene tüm her şeyi denedim diyince denemişsindir diye düşündüm

Bilgisayara at hard diskteki her şeyi sil büyük ihtimalle düzelir zamanla saçma bir şekilde programlar tepkisizlik veya hata verebiliyor format tek çare oluyor buarada fifayı silip yüklemediysen ilk önce bi tekrar kurup dene tüm her şeyi denedim diyince denemişsindir diye düşündüm
Fifayı silip tekrar yükledim dostum.demek istediğini anlamadığım için sordum.sağol yardımcı olmaya çalıştığın için de fakat bilgisayara format atmak hem uzun iş hemde içindekileri yedekleme imkanım yok şuan.neden böyle bir tavsiye verdin daha önce olmayanlarda pcye format atmak işe yaradı mı ? eğer böyle örnekler varsa deneyebilirim..

Format kesin çözüm olur asla diyemem hatta en son çare olarak söyledim çünkü sık ve gereksiz format atmak hdd zarar verir fakat yıllar önce bu tarzda yaşadığım anlamsız birkaç hatayı formatla çözmüştüm

Origin ID
artyom2033
Sorunu çözebildin mi bende de aynı sorun var, hatta modu yüklüyor sonrasında fifa exe bile tepkisiz kalıyor. Ben de patch klasörünün içindeki dll dosyasını siliyorum açılıyor ama yamasız oluyor.

Sorunu çözebildin mi bende de aynı sorun var, hatta modu yüklüyor sonrasında fifa exe bile tepkisiz kalıyor. Ben de patch klasörünün içindeki dll dosyasını siliyorum açılıyor ama yamasız oluyor.
çözdüm kardeşim.ilk adımları normal olarak at tepkisiz kalsın oyun yine.sonra fifanın kurulu olduğu klosördeki moddata klasörüne gir orada patch klosörünün içindekileri kopyala fifanın kendi patch dosyasının içine at çakışan dosyaları atla de.manuel bir şekilde kurmuş oluyorsun yamayı.berbat anlattım ama umarım anlamışsındır anlamazsan mesaj at bana detay veririm

umutumutu

Yeni Üye
Origin ID
artyom2033
çözdüm kardeşim.ilk adımları normal olarak at tepkisiz kalsın oyun yine.sonra fifanın kurulu olduğu klosördeki moddata klasörüne gir orada patch klosörünün içindekileri kopyala fifanın kendi patch dosyasının içine at çakışan dosyaları atla de.manuel bir şekilde kurmuş oluyorsun yamayı.berbat anlattım ama umarım anlamışsındır anlamazsan mesaj at bana detay veririm
kardeş yaptım bu sefer fifa 18 düz giremiyorum frosty mod dosyalarından patch içinde bulunan initfs_Win 32 dosyası var onu eskiye döndürünce fifa açılıyor ama bu sefer frosty açılmıyor dediğini yapıp bide initfs_Win 32 yi değiştirip girdim yine olmadı

Makaveli7

Yeni Üye
kardeş yaptım bu sefer fifa 18 düz giremiyorum frosty mod dosyalarından patch içinde bulunan initfs_Win 32 dosyası var onu eskiye döndürünce fifa açılıyor ama bu sefer frosty açılmıyor dediğini yapıp bide initfs_Win 32 yi değiştirip girdim yine olmadı
kardeşim söylemeyi unutmuşum bu işlemleri yaptıktan sonra normal fifa.exeden giriş yap oyuna frostyden açmaya çalışma.frostynin fifa klasörüne oluşturduğu mod data klasöründen bahsediyorum frosty klasörünün içindekileri karıştırma.