• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA17 Frosty Editor Alpha 3

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
FIFA17 dosyalarını görüntülemek ve düzenlemek için geliştirilmiş bir yama aracıdır.

Şuan için sadece Texture düzenlemesi ve veritabanı, dil dosyaları gibi temel dosyaların düzenlenmesine olanak sağlıyor. İleride çıkarılması düşünen versiyonunda 3D model düzenlemeleri ve Ses dosyası düzenlemeleri mevcut olacaktır.

frst.JPG

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

RekoN

Yeni Üye
FIFA18 için ayrı bir sürümü çıkacak bugün yarın :)
Çok iyi oldu bu yama işi. tabi birde oyunun çıkar çıkmaz torrenti çıkmasaydı iyidi :/ üzücü bi durum oldu FİFA18 almışken 17ye yama yapmak üşendiriyor beni açıkcası :D

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Teşekkürler, Beinsports çalışması yürütmeyi ve elimden gelen her türlü yardımda bulunmayı teklif ediyorum. @halilyc imkanı olan arkadaşlar birlik olup FIFA 17 ve 18 için ligimizi güzelleştirelim ! :)

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Teşekkürler, Beinsports çalışması yürütmeyi ve elimden gelen her türlü yardımda bulunmayı teklif ediyorum. @halilyc imkanı olan arkadaşlar birlik olup FIFA 17 ve 18 için ligimizi güzelleştirelim ! :)
Hep beraber güzel işler yapacağız inşallah hocam bu sene :)

Origin ID
f.dgrmc
Bu yama aracıyla "Creation Master" daki gibi ligler takımlar oyuncuklar üzerinde değişiklikler yapabilecek miyiz?
Mesela Herhangi bir takımı başka bir lige dahil edebilir miyiz?