• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Football Manager 2019[FCKDRM]

Origin ID
akbulutyasin
Football Manager 2019 [v19.1.1 + MultiPlayer + MULTi18][CorePack ]

sıkıştırılmış versiyon çıktı arkadaşlar Steamworks-Fixide kapsıyor

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Ben indirdim oyunu. zaten oyun kurulumsuz tikla oyna hesabi sorunsuz bende güzel oyun tavsiye ederim
herhangi bir sorun var mı oyunda bazı arkadaşlar sorun yaşıyorlar aşılmama oyundan atma menajer işlemini tamamladıktan sonra devam edememe gibi sorunlar. sende var mı bu sorunlar

iceking

Yeni Üye
bence yine fifa 2019 eylül veya ekimde çıkar gibime geliyor fifa 2018de öyle olmuştu yanlış hatırlamıyorsam

herhangi bir sorun var mı oyunda bazı arkadaşlar sorun yaşıyorlar aşılmama oyundan atma menajer işlemini tamamladıktan sonra devam edememe gibi sorunlar. sende var mı bu sorunlar
vallahi kardeş şuan bende de sorun sadece manajere gerçek fotomu yüklerken webcamı açmayı denedim orda oyundan attı sonra bende masaüstünden resmimim seçtim sorun kalmadı.

Origin ID
shawarpers
Ben menzil'in paylaştığı linkten yeni indirdim şuan rar'dan çıkarıyorum hiç oynamadan otomatik ileri saracağım bir hata verecek mi bakalım yada oynayanlar varsa 1-2 gün de ne kadar maç oynamıştır bilemem de bir atma crash durumu var mı acaba?

bL00keRs

Aktif Üye
Origin ID
bL00keRs
Football Manager 2019 [v19.1.1 + MultiPlayer + MULTi18][CorePack ]

sıkıştırılmış versiyon çıktı arkadaşlar Steamworks-Fixide kapsıyor
Corepack'in bazı repacklerinde bitcoin miner olduğu söyleniyor, redditte okumuştum. Sağlam bir antivirüs programıyla veya malwarebytes ile tarayın bi bilgisayarınızı.

More17

Moderatör
Yönetici
Corepack'in bazı repacklerinde bitcoin miner olduğu söyleniyor, redditte okumuştum. Sağlam bir antivirüs programıyla veya malwarebytes ile tarayın bi bilgisayarınızı.
yani kardeşim biraz daha açar mısın ? neden tarayalım mesala ben indirdikten sonra oyunu taradım sıkıntı vermedi ve güzel bir şekilde çalışıyor

bL00keRs

Aktif Üye
Origin ID
bL00keRs
yani kardeşim biraz daha açar mısın ? neden tarayalım mesala ben indirdikten sonra oyunu taradım sıkıntı vermedi ve güzel bir şekilde çalışıyor
Sıkıntı yoksa sorun yok zaten. Reddit'te hangi oyunun repackiydi hatırlamıyorum ama uyarı amaçlı bitcoin miner içeriyor diye bi gönderi vardı, ama bu hepsinde olacak diye bir kaide de yok. Sadece garanti olsun diye taratın dedim. Güvenilir olanların listesi burada var.