• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA16 FIFATURKS EDITION YAMASI ÇIKTI ! (KURULUM VİDEOSU İLK MESAJA EKLENDİ!)

Origin ID
Deniz_Ylmz09@Hotmail.Com
Oyuna Girdim Ama Hata ALIYORUM fifa 16 sistem belirtilen dosyayı bulamıyor Diyor Yardım ?

Sprint

Tanınan Üye
@croesos 79 @muddi @efebaba Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim.İnşallah bu sıkıntıları atlattıktan sonra ay sonu veya şubat başı gibi tarih belirleriz.Çünkü zaten kış transfer dönemi anca o aralar kapanır.
Oyuna Girdim Ama Hata ALIYORUM fifa 16 sistem belirtilen dosyayı bulamıyor Diyor Yardım ?
Bide şu videodan bakarak kurar mısın en baştan

Origin ID
Deniz_Ylmz09@Hotmail.Com
@croesos 79 @muddi @efebaba Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim.İnşallah bu sıkıntıları atlattıktan sonra ay sonu veya şubat başı gibi tarih belirleriz.Çünkü zaten kış transfer dönemi anca o aralar kapanır.

Bide şu videodan bakarak kurar mısın en baştan
fhl-bh-editor Hata Veriyor ?

Arkadaşlar bütün dosyaları indirdikten sonra mı 7zip den çıkarıyoruz. Ben tek bir part indirdim onun üstünde denedim arşiv hatası veriyor.

Origin ID
ozil1138
Bu sezonunkramponları mevcut mu ? Kurulum videosunda eski kramponlar vardı da.

efebaba

Yeni Üye
Origin ID
efebabapro
Tff 1.lig arabistan şeyleri var hakemler arap pozisyon değişitken arap ligi sembolü falan var

Sprint

Tanınan Üye
Tff 1.lig arabistan şeyleri var hakemler arap pozisyon değişitken arap ligi sembolü falan var
Evet onu nasıl değiştirdiğimizi bilmediğimiz için düzeltemememiştik ama araştırıyorum eğer bulabilirsem onu değiştiricez.Replay logosu deniyor ona bu arada.

muddi

Tanınan Üye
Evet onu nasıl değiştirdiğimizi bilmediğimiz için düzeltemememiştik ama araştırıyorum eğer bulabilirsem onu değiştiricez.Replay logosu deniyor ona bu arada.
C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 16 DEMO\data\sceneassets\leaguelogo buradaki "leaguelogo_30.rx3" "leaguelogo_30_textures" silince bende sadece easpor logosu gelmeye başladı suudi arabistan logosundan iyidir :)

Radikal

Yeni Üye
Origin ID
Hjubng
Dostum benim ilk başta yamayı kurunca aktivasyon hatam vardı (demodan çevirme oyun). Daha sonra bu anlattıklarını yaptım, oyun açılış ekranı geliyor Yusuf, Quaresma vs olan, o anda atıyor masaüstüne. Çözemedim bunu. Sen çözebildin mi?
Dediğin gibi loc klasöründeki malum uzantılı dosyaları da sildim, değişen bir şey yok maalesef.

Origin ID
ozil1138
Yamanız çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık.Fakat birkaç eksik var güncellenecek mi yama?

Ps1XoS

Yeni Üye
Origin ID
mesii1313
Merhaba oncelikle Azerbaycandan selamlar ben oyunu silip yeniden yukledm sifir oyuna yamayi kurdum sorunsuz calisti ama bir sorun varki oyundan sogutdu beni oyuna eklenen cogu takimda ptt 1lig takimlarinda ve bazi liglerde takimlarn ismi team name yanindada numaralar yaziyo kendi orjinal adlari yok yani birde coutinyoda gozleri yok o bow bweyde team name hatasi cok coku olmus dilerimki cozumunu soylersiniz :)

More17

Moderatör
Yönetici
Merhaba oncelikle Azerbaycandan selamlar ben oyunu silip yeniden yukledm sifir oyuna yamayi kurdum sorunsuz calisti ama bir sorun varki oyundan sogutdu beni oyuna eklenen cogu takimda ptt 1lig takimlarinda ve bazi liglerde takimlarn ismi team name yanindada numaralar yaziyo kendi orjinal adlari yok yani birde coutinyoda gozleri yok o bow bweyde team name hatasi cok coku olmus dilerimki cozumunu soylersiniz :)
öncelikle hoşgeldin kardeşim büyük ihtimal setup dosyası yani dil dosyası ile en yakın zmnda dönüş yapılacaktır saygılar