• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA16 FIFATURKS EDITION YAMASI ÇIKTI ! (KURULUM VİDEOSU İLK MESAJA EKLENDİ!)

Origin ID
engin
sprint kardeşim sıkıntı psg stadı ile alakalı db dosyalarını degiştirip denedim olmadı dille bi ilgisi yok yani haberin olsun

Sprint

Tanınan Üye
@muddi @croesos 79 ARKADAŞLAR PSG'DE ATMA SORUNU DA ÇÖZÜLDÜ ŞÖYLE YAPIN: KARİYER AÇARKEN TOLERANSI %75 SEÇİN.KADROLARI "CURRENT COSTİMİZED" "GEÇERLİ OLAN" YAPIN VE İLK SEZONDA AVRUPA KUPALARINA KATILMAYI AKTİF EDİP SERİ BAŞI TAKIMLARA GÖRE AYARLAYIN SORUN ÇÖZÜLECEKTİR İYİ FORUMLAR

muddi

Tanınan Üye
@muddi @croesos 79 ARKADAŞLAR PSG'DE ATMA SORUNU DA ÇÖZÜLDÜ ŞÖYLE YAPIN: KARİYER AÇARKEN TOLERANSI %75 SEÇİN.KADROLARI "CURRENT COSTİMİZED" "GEÇERLİ OLAN" YAPIN VE İLK SEZONDA AVRUPA KUPALARINA KATILMAYI AKTİF EDİP SERİ BAŞI TAKIMLARA GÖRE AYARLAYIN SORUN ÇÖZÜLECEKTİR İYİ FORUMLAR
hocam seri başı takımlar derken?

efebaba

Yeni Üye
Origin ID
efebabapro
Mod güzel gibi duruyor moddingway siliyorum bu mod için umarım değer ki öyle umuyorum :)emeğinize sağlık ama bence büyük bir v2 uptadesi ile harika şeyler oyuna gelebilir mesela arayüzü moddingwaydan alabilirsiniz
Not:Yabancı takımlarda forma,yüz,transfer gibi şeyler var mı ?

More17

Moderatör
Yönetici
Mod güzel gibi duruyor moddingway siliyorum bu mod için umarım değer ki öyle umuyorum :)emeğinize sağlık ama bence büyük bir v2 uptadesi ile harika şeyler oyuna gelebilir mesela arayüzü moddingwaydan alabilirsiniz
son transfer v2 ile gelecek forma yüz vs herşey mevcuttur önemli olan doğru kurum yapabilmektir ;)

Sprint

Tanınan Üye
Teşekkürler,evet moddingway ŞL temalı arayüzünü eklemeyi düşünüyoruz v2'de bazı eksikler var ama temelde doğru kurulum yaptığınızda bir süre işinizi görecektir bu yama sonra da güncelleme gelecek zaten :)

efebaba

Yeni Üye
Origin ID
efebabapro
Tamamdır oyun orjinal zaten pek sorun çıkmaz diye umuyorum tekrar emeğinize sağlık v2 tahmini kaç güb-hafta-aya gelir

Sprint

Tanınan Üye
Tamamdır oyun orjinal zaten pek sorun çıkmaz diye umuyorum tekrar emeğinize sağlık v2 tahmini kaç güb-hafta-aya gelir
V2'nin ne zaman çıkacağını hiç kestiremiyoruz hocam.Çünkü v1'de tarih verdik ve sonra mahçup duruma düşmemek için erken çıkardık bazı hatalar oluştu o yüzden v2'de aynısı olmaması için tarih veremiyoruz ay sonunda belki ameliyat olma durumum var öyle bişey olursa daha da gecikir.Orjinal oyuna kurarsan sıkıntı olmaz hatta daha iyi olur çünkü yama orjinal oyun üzerinden yapıldı.Ama oyunun bi yedeğini almakta fayda var

muddi

Tanınan Üye
V2'nin ne zaman çıkacağını hiç kestiremiyoruz hocam.Çünkü v1'de tarih verdik ve sonra mahçup duruma düşmemek için erken çıkardık bazı hatalar oluştu o yüzden v2'de aynısı olmaması için tarih veremiyoruz ay sonunda belki ameliyat olma durumum var öyle bişey olursa daha da gecikir.Orjinal oyuna kurarsan sıkıntı olmaz hatta daha iyi olur çünkü yama orjinal oyun üzerinden yapıldı.Ama oyunun bi yedeğini almakta fayda var
hocam geçmiş olsun kötü bir şey yoktur inşallah

kolay gelsin herkese öncelikle. kariyerde 3.sezona geldim sorunsuz bir şekilde. ancak 1ocak 2020 olunca atıyo yeni sezona başlayamıyorum anlayamadım çözümü olan var mıdır? ingilizce oynadım sürekli

efebaba

Yeni Üye
Origin ID
efebabapro
Ben indirdim de daemons tools lite ile açıyor winrar ile açınca arşiv bozuk diyor