• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA16 FIFATURKS EDITION YAMASI ÇIKTI ! (KURULUM VİDEOSU İLK MESAJA EKLENDİ!)

Linklerin hiç birini açamıyorum. Wİnrar son sürüm torrent dosyası atarsanız daha iyi olur.

Sprint

Tanınan Üye
Linklerin hiç birini açamıyorum. Wİnrar son sürüm torrent dosyası atarsanız daha iyi olur.
İnternet o kadar hızlı olsa 7zip'le uğraşmazdık zaten.Maalesef internet hızı çok kötü olduğu için (1gb 7 saatte upload oluyor) arşivi 7zip olarak paylaştık kurulum videosu var çok zor değil kurulum yani 15-20 dakikandan fazla alacağını sanmıyorum

Sprint

Tanınan Üye
kariyere girmeye calısıyorum ama herşeyi seçyrm sonra ekran dolup kaydetme ekranı gelmeden atıyor. ama sadece psg de yasadım suan diğer denediklerimde olmadı
Anladım İngilizce dener misin bi ? Bide oyuna girerken profili bi sıfırla yeni profil oluştur ve kariyer açarken kadroları varsayılan yapmayı dene aklıma gelenler bunlar eğer aynı sorun bende de varsa çözüm bulmaya çalışıcaz :)

muddi

Tanınan Üye
Anladım İngilizce dener misin bi ? Bide oyuna girerken profili bi sıfırla yeni profil oluştur ve kariyer açarken kadroları varsayılan yapmayı dene aklıma gelenler bunlar eğer aynı sorun bende de varsa çözüm bulmaya çalışıcaz :)
hocam ingilizce acyrm zaten :)