• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA16 FIFATURKS EDITION YAMASI ÇIKTI ! (KURULUM VİDEOSU İLK MESAJA EKLENDİ!)

Sprint

Tanınan Üye
dosyaları çıkartırken arşiv bozuk hatası veriliyor.
Kurulumu okumaya özen gösterirseniz çok mutlu oluruz arşivin 7zip programıyla açılması gerektiğini belirtmiştik yine sorun devam ediyorsa ki etmemesi lazım tüm partları aynı klasörde toplamaniz gerekir saygılar :)

Kurulumu okumaya özen gösterirseniz çok mutlu oluruz arşivin 7zip programıyla açılması gerektiğini belirtmiştik yine sorun devam ediyorsa ki etmemesi lazım tüm partları aynı klasörde toplamaniz gerekir saygılar :)
hocam 7zip programıyla açtım ama sorun hala devam ediyor tüm partlarıda aynı dosyaya topladım dosyaları çıkart yaptıgımda sadece fix dosyası çıkıyor sizden ricam torrente eklerseniz çok sevinirim.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
hocam 7zip programıyla açtım ama sorun hala devam ediyor tüm partlarıda aynı dosyaya topladım dosyaları çıkart yaptıgımda sadece fix dosyası çıkıyor sizden ricam torrente eklerseniz çok sevinirim.
dostum dediğimi denedin mi
winrarın en son sürümü ile dene
sağ tıklayıp birlikçe aç den windows gezginini seçebilirsin
yada deamon tools ile dener misin

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
hepsini denedim ama olmuyor maalesef
yani arşiv hatasının nedeni winrarın güncel olmamasıdır ama anlam veremedim
başka pc ile denediniz mi o pc de de hata yaşarsanız dosyada bir sorun oluşmuş olabilir.

5.61 sürümü çıktı isterseniz nette araştırıp bulabilirsiniz
winrarın en son sürümü o

muddi

Tanınan Üye
yada indirirken crome vb tarayıcılarla ındırdıysen eksik ıdirmıs olabılır

muddi

Tanınan Üye
başlangıçta loading ekranında donuyor ve çalışmayı durdurdu hatası alıyorum
o zaman şunu yapmamış olabilirsin. genelde loc dosyasıyla alakalı yani dille alakalı sorun bu.
( "C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 16 DEMO\data\loc" içinde bulanan tüm "...upd.db" uzantılarını siliyoruz. )

muddi

Tanınan Üye
beyler bjk de karius sorunu yaşayan arkadaşlar kariusun saçından kaynaklı atma oluyor. isteyen olursa kısa saçlı olan kariusu atabilirim

Yeni Üye
beyler nereden fifa 16 indirebiliriz orjinal almak dışında fifa 19 oyna oyna bıktırdı :)

Karius'da sıkıntı varsa buradan Karius'un FIFA 18'den convert edilmiş yüzü var, indirebilirsiniz. Temiz kurulum yapmadan önce kullanıyordum buradaki sorunsuz.

muddi

Tanınan Üye
Karius'da sıkıntı varsa buradan Karius'un FIFA 18'den convert edilmiş yüzü var, indirebilirsiniz. Temiz kurulum yapmadan önce kullanıyordum buradaki sorunsuz.
zaten buda sorun oluor. saç dosyası fıfaturks yamasında hata olusturuyor. o yüzden kısa saçlı olanını paylaştım

Origin ID
engin
arkadaşlar oyuna girdigimde sampiyonlar liginde Paris Saint-Germain Manchester Unt Parc des Princes stadında atıyor bunu çözümü ne olabilir acaba

Sprint

Tanınan Üye
arkadaşlar oyuna girdigimde sampiyonlar liginde Paris Saint-Germain Manchester Unt Parc des Princes stadında atıyor bunu çözümü ne olabilir acaba
Öyle bir sıkıntı olmaması lazım hocam hatta bakın az önce denedim atma olmadı bi ingilizce girmeyi deneyip bide skorbordu şampiyonlar ligi seçmeyi dener msniz ?
https://ibb.co/b5C67sJ