• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA16 FIFATURKS EDITION V3 FINAL Çıktı Hayırlı Olsun ! (Temiz Oyuna Kurun)

bende sormuştum v1-2 ye gerek var mı diye var denmişti :D
İlk sayfaya dikkatli bakarsan notlar kısmında temiz oyun üzerine kurun repacktir bilgisini görebilirsin kardeşim.
Bir de sprinte mesajlar falan attik da ulaşamıyoruz en son cumartesi girmiş sayfaya sen ulaşabilir misin

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
İlk sayfaya dikkatli bakarsan notlar kısmında temiz oyun üzerine kurun repacktir bilgisini görebilirsin kardeşim.
Bir de sprinte mesajlar falan attik da ulaşamıyoruz en son cumartesi girmiş sayfaya sen ulaşabilir misin
baştan aşağıya her sayfada ki her yorumu okuyorum kardeşim ben v1-2 dahil olacak diye biliyorum dahil olmadan deneyen arkadaşlar varsa hepimizi bilgilendirsin.
siz zaten özelden mesaj atmışsınız muhtemelen bende atsam aynı şey yani telefon numarası yada sosyal medya hesaplarını bilmiyorum maalesef

Origin ID
fifabe123
akyazı arena yı bir türlü halledemedim oyundan atıyor bu stadı seçtiğimde

Son düzenleme:
Eline emeğine sağlık. Oyuna girişte atıyor ama çözümü olan varsa paylaşabilir mi?

italya ligini 5 .bitirdim uefaya şampiyonlar ligine gidiyorum 4.bitiren takım avrupa ligine gidiyor bunun çözümü var mı?

kurcaladım reis cm den italyadan max 5 takım gidiyor onu 4 e ayarladım bu seferde 4.olan avrupa ligine 6.olan takım şampiyonlar ligine gidiyor bi sorun var çözemedim onun için yazdım buraya zaten