• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA16 FIFATURKS EDITION V3 FINAL Çıktı Hayırlı Olsun ! (Temiz Oyuna Kurun)

maqma

Üye
Galatasaray ile kariyer açtığımda girişte atıyor çözüm var mı

Blackeagle

Yeni Üye
Origin ID
15eagle47
Arkadaşlar fifa 16da kariyere başladım takımlar kayboldu. fikstür maçsız ilerliyor. takımlar yok ne puan durumunda ne fikstürde. maç yapamıyorum

umutfs14

Yeni Üye
v1 v2 ye gerek var mı bunun için yoksa bunu direk indirip kurabilir miyim ?

Ea27

Yeni Üye
Origin ID
emrealtun27
Ellerine sağlık Sprint v3 süper olmuş ama turnuva moduna giriş yaparken oyundan atması bütün hayallerimizi yıktı düzeltilebilirse süper olur, hemen turnuva yapıp arkadaşımı biraz üzmek istiyorum

Sprint

Tanınan Üye
kardeş megaya yüklemişsin bazı dosyaları ama kota sorunu veriyor mega belli bir indirmeden sonra bide tek link yapıp mediafire ye yükleyebilirsen cok iyi olur
Kardeşim internet çok sıkıntılı olduğu için tek part yapamıyorum yarısını kendim mediafireye yükledim öbür yarısını da internetim yavaş olduğu için arkadaştan rica ettim o da yanlışlıkla megaya upload ettiği için maalesef böyle oldu fırsatım olursa diğerlerini de mediafireye atarım. Youtubede mega için sınırsız indirmeyle ilgili tonlarca video var biraz araştırıp bulabilirsin. En olmadı modemi kapatıp açarsan ip resetlendiği için kota kalkar her parti indirdikten sonra modemi kapatıp aç

grosky

Üye
Origin ID
xthereis
Ya hocam benim kota sorunum var v1 v2 bende var bunları silmeden v3'u nasıl kurabilirim

fifabe1903

Üye
abi fix in içindekileri data ya atmicaz dimi hepsini oyunun kurulu olduğu yere atcaz yani 4 dosyayı komple

Origin ID
Bordobereliler61
abi saçma bir soru olacak ama videoada part1'e sağ tıklayıp klasöre çıkart demişsin.Ben part1'e girdim ve dizine çıkart dedim,bütün partları tek klasörde topladı senin gibi.Ben öyle yapıyordum.Bir sorun olmaz dimi

tokyoo

Üye
v1 oyundan atıyor v2 yi üstüne kurdum yine atıyor dlcpowdll dosyasını da sildim daha önce sorunsuzs kurmuştıum aynısını yapıyorum atıyor nerde hata yapıyorum yardım

kazım33

Üye
Varsayılan seçtim bu dostluk maçı yaparken bı yer seçiyorduk 3 ekran tam orda atiyor

Sprint

Tanınan Üye
Varsayılan seçtim bu dostluk maçı yaparken bı yer seçiyorduk 3 ekran tam orda atiyor
Geçerli özelleştirileni seçseydin keşke. Ama artık o kadar ilerlemişsin 2. sezona kadar. Oyunu açmadan önce bidaha reg çekip öyle girmeyi denesene bi bide kadroları sıfırla var ona bas anamenüde öyle devam etmeyi dene kariyere bklm nolacak