• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

PickleRick

Yeni Üye
Origin ID
anilkarayaka
Öncelikle elinize sağlık ve emekleriniz için çok teşekkür ederim. Yama FIFER's Realism Mod ile uyumlu mu acaba?

erentemel23

Yeni Üye
[Büyük ihtimalle surun kontrollerle alakalı ama çözemedim değiştiriyorum olmuyor logitec gamepad kullanıyorum daha önce hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım pillerini bile değiştirdim yine fayda etmedi
abi x360ce diye bir uygulama var ondan ayarlayıp oyun dosyalarının içine bu dosyayı atarsan kontrol sorununu çözebilirsin youtube de fifa 20 360 kol ayarları yaz herhangi birinden izle x360ce xbox kontrolcü paneli tuş atamalarında %100 kesin çözümdür bakabilirsin istersen

Mr.poopyboothole

Tanınan Üye
Arkadaşlar evet güncelleme gelmesi şanssızlık oldu ama siz de yapmanızı istediğimiz bir uygulamayı gözden kaçırmışsınız: Origin'i her daim offline tutmak.

Çünkü bu tarz bir şeyin başımıza gelebilme ihtimali hep vardı, oto güncellemeyi kapatsanız da Origin boşluk bulduğu anda oyunu güncelleyecekti. Bu bir gün sonra da olabilir, bir hafta sonra da olabilirdi.

Lütfen bundan sonraki süreçte oyuna girmek için Origin'i açtığınız zaman offline olun.

İsterseniz forumda Origin'i offline açmak için bir ".bat" dosyası indirmeye açık, eğer onu indirip o dosyadan Origin'e girerseniz Origin offline olarak açılacak ve bu sayede güncellemeleri yapması imkansız bir hâle gelecektir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

ayk+plus

Üye
V1.7den beri kullanıyorum yamayı önceki sürümlerde böyle bir hatayla karşılaşmadım, çözüm olarak ModData klasörünün silinmesi gerektiğini zaten daha önceden de biliyordum ve yamayı kurmadan önce silmiştim. Gayet düzgün bir şekilde soru sormuşken kötü tabirler kullanarak cevap vererek kimin "50 IQ" olduğunu kanıtlıyorsun canım kardeşim. Saygılar.
katılıyorum

Furkan Şeker

Aktif Üye
Origin ID
Furkansek

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-02-03-21-27-42-586_com.facebook.orca.jpg
    Screenshot_2020-02-03-21-27-42-586_com.facebook.orca.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 10

yuboos

Aktif Üye
Hocam yama o kadar iyi ki bu yama, çöp fifa 20 yi haketmiyor oyun berbat keşke mekanikleri düzeltme şansınız olsaydı eminim onuda yapardınız :) defans denilen bişey yok oyunda bu sene hiç zevk alamadım inş fifa 21 iyi olurda çıkardığınız yamaya değer kolay gelsin tekrardan
defans gerçektende sıkıntılı saçma sapan goller yemekten bıkıyor insan

bhdr7k

Aktif Üye
"undefined" hatası herkeste var mı diziliş ekranında problem var sanırım
arkadaşın yaşadığı sorunu bende yaşıyorum sorunlardan gördüğüm ise 3.olarak kaşımpaşının evinde deplasmanda da kasımpaşalı taraftarlar var
@cuhaismail

Ekli dosyalar

• srn11.png
    srn11.png
    3.2 MB · Görüntüleme: 32
  • srn22.png
    srn22.png
    2.9 MB · Görüntüleme: 34

SuperMasive

Aktif Üye
Origin ID
SuperMasive77
Arkadaşlar farklı bir soru sormak istiyorum.
Ben oyunu Laptop dan oynuyorum. Oyun sorunsuz. Klavye ile oynuyorum fakat TRILOGIC marka PC oyun kolu aldım. Oyuna girdim ama kol ile oynayamadım. Sadece fare veya klavye seç dedi oyun. Bunun bir çözümü var mı.
Oyun kolu ile çok süper olur ama yapamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Kardeş x360ce programını kur.