• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

ERONBEYY

Aktif Üye
Özelleştir > Takımları Düzenle > Tüm Kadroları Sıfırla 'dan kadroları sıfırlayın. Kadro dosyasını tekrar aktif edin..
birden fazla kez yaptım yeni yayınlanan kadro dosyasınıda indirip denedim kadrolarıda sıfırladım tekrarda attım ama takımların ismi bi türlü düzelmiyor

h7officiall

Tanınan Üye
Origin ID
1453ibfk
güncellenmiş kurulum görselinde sadece 1 sorum var... nvidia geforce surum guncel degıl ıse guncelleyın dıyor. (Oyun acılmaz ıse guncellesek sorun olur mu?) yoksa mecburen tekrar sıfırdan dosyaları silip aktif mi edecegız ? guncelledıkten sonra olurda acılmazsa?

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
too many computers have accessed this account's version of displayname field missing from registry , bu hatayı alıyorum girmiyor neden olabilir ?
Girdiğiniz hesap ile gün içerisinden çok fazla fifa 20 aktif edilmiş o yüzden12 24 saat sonra düzelebilir

MelihBanban

Yeni Üye
tönetici olarak çalıştır diyor yönetici olarak çalıştırıyorum hala olmuyor

boraçolpan32

Yeni Üye
Hocam yine aynı hatayı alıyorum originden gelen fifa 20 güncellemesinden sonra böyle oldu, Temiz frosty kurulumu yaptım yine aynı, Frosty'nin güncellenmesi lazım heralde siz originden fifa 20 güncellemesiylemi giriyorsunuz oyuna dün geldi güncelleme. Birde gördüğünüz gibi bazı yüz yamaları ve mod dosyaları sarı ünlem işaretli @rcpcndncr

Ekli dosyayı görüntüle 15330
Aynı hatayı alıyorum çıldıracağım yakında

SuperMasive

Aktif Üye
Origin ID
SuperMasive77
Arkadaşlar güncelleştirmeleri kapatacağınıza origini offline moda alıp öyle girsenize. Offline modda oyun güncellenmez.

furkand54

Aktif Üye
biz böyle heyecanlanıyoruz ama gelme ihtimali nedir sonuçta biz heyecan yapıyoruz çıkıp çıkmıcağı belli değil sonra üzülmeyelim :D

syaman81

Aktif Üye
Origin ID
EhsYn81
Oyun dahil sıfırdan kurulum yaptım ancak hata aynı. Çok fazla oyuncu eklenmesi ile ilgili bir problem olabilir mi acaba @cuhaismail ? Aklıma ilk gelen bu oldu çünkü oyuncu oluştur sekmesine tıklandığında da takılı kalıyor oyun. Çözüm yolu var mıdır ?
realisim modu kullanmadan dene birde

dogukanlll

Yeni Üye
bende de logoların üstünde sarı ünlem var, sanırım güncellemeden dolayı, bir daha asla FIFA 20 yi güncellemicem :D (büyük konuştum biraz)

Fifacıcan

Üye
Elinize Emeginize Saglık Kariyer Modu ilk Golümü tüm emegi geçen kardeşlerim adına Atıyorum :)

Diablo

Tanınan Üye
Arkadaşlar, bi' dostum oyunu yüklemiş, ilk önce frosty mod managerden denemiş olmamış, bari yamaısız oynayayım demiş, fifaconfig'den oynaya basmış ancak tepki vermemiş, baştan silip yüklemiş, nasıl çözebiliriz?