• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Diablo

Tanınan Üye
Öne çıkan konu #2,121
🔥 Müjde! FIFABasé Türkiye Ligleri Yaması Avrupa kupalarına katılan takım sayısı sorunu @kdrksdg tarafından çözüldü! 🔥
Aboooov yansın buralar anam!

• TFF 1. Lig ve TFF 2. Lig takımlarının bütçeleri değiştirilemiyor.
• Avrupa kupalarına giden Türk takım sayısı değiştirilemiyor.

maddelerini silebiliriz...

Anladım, yavaş yavaş herkes eklenecek ama önceliğimiz ilk 11'ler sonra yedekler ve en son gençler olacak. :)

- Stadyumlar ile ilgili evet not aldık, başka değişmesi gerektiğini düşündüğünüz elit takım varsa lütfen bildirin.
- Mustafa Kapı ve başka futbolcular da var fakat bunları toplu liste olarak atarsanız bu bizim için iyi olur çünkü teknik sıkıntılar var o konuda toplu girmemiz lazım o işe...
- Maç başı ilk 11 ekranında isimlerin görünmemesi FIFA'da genel olarak çıkan bir sorun, Copa Libertadores'ten sonra oldu.
- Röpörtaj sponsorları için de şunu diyebilirim, maalesef FIFA bunu oyun veritabanından seçiyor yani arkadaki duvar tek parça bir görsel değildir...
- Brandalar bordo va Süper Lig logosu tek renk beyaz yapıldı, Cemil Usta yapabiliriz fakat yama tek bir sezona hitap etmesin diye bunu tercih etmedik.

Değerlendirmeleriniz için sonsuz teşekkürler. :)
yüz yaması saç yaması istemedim ki sadece ajdin hasic ve kartal kayra yılmaz oyundaki hali gerçeğe hiç benzemiyor, sadece fifanın kendi yaptığı halini çevirip daha benzer hale soksanız yeterli örneğin oyuncu oluştur kısmında kendiniz saç, yüz seçiyorsunuz ya onun gibi demek istedim

yüz yaması saç yaması istemedim ki sadece ajdin hasic ve kartal kayra yılmaz oyundaki hali gerçeğe hiç benzemiyor, sadece fifanın kendi yaptığı halini çevirip daha benzer hale soksanız yeterli örneğin oyuncu oluştur kısmında kendiniz saç, yüz seçiyorsunuz ya onun gibi demek istedim
kendin neden denemiyosun? Live Editörle cok basit....