• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
Öne çıkan konu #1,201
Fifayı özledim.
Denerim insallah.
Leptop sorunları yüzünden uzak kalmıştım. Gerçi hala devam ediyor da eskisi kadar değil..
Harbi özledim. :)
Siz yaptınız da güzel olmaz mı ?
Olur tabi. :) Hayırlı olsun yama eminim süperdir.

An unhandled hatası için Frosty'i ModData'yı tamamen silip tekrar zip'ten çıkartıp baştan yüklemeyi deneyin, gene işe yaramaz ise FIFA 20 klasörünün adını Fifa 20 olarak değiştirin, bölge ayarlarını yapın ve her seferinde programı mutlaka yönetici olarak çalıştırın. :)
origini otomatik kapatsam windown aç.ılınca kapalı olsa daha iyi olmaz mı ve oyuna girebilir miyim açılır mı oyun?

**Yamanın ilk çıktığı tarihten beri sorunsuz oynuyordum fakat dün gece bilgisayarı kapatmadan önce kendini güncellendi 'Windows güncellemesinden' sonra oldu sanırım yamayı çalıştıramıyorum yamayı silip tekrar yüklemem de bir işe yaramadı benle aynı sorunu yaşayan bir kaç daha arkadaş var sanırım

Bu konuyla alakalı yardımcı olabilecek arkadaşlarımız var mı?
Windows guncellemsı origin ve mod manager ı bozuyor. Yapman gereken origin sil ve tekrar yükle. Daha sonra fıfa 20 yı repaır et varsa guncellme ve fıfa 20 ye gır ve cık bu cok onemli. Daha sonra mod manager den modları aktıf et ve oyna, orıgını oflıne yapmayı unutma. Bu kadar basit

Windows guncellemsı origin ve mod manager ı bozuyor. Yapman gereken origin sil ve tekrar yükle. Daha sonra fıfa 20 yı repaır et varsa guncellme ve fıfa 20 ye gır ve cık bu cok onemli. Daha sonra mod manager den modları aktıf et ve oyna, orıgını oflıne yapmayı unutma. Bu kadar basit
bir sonraki windows güncellemsinin gelmesi 2 ayı bulur mu ? bozulmadan 2 ay oynar mıyım?

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
origini otomatik kapatsam windown aç.ılınca kapalı olsa daha iyi olmaz mı yoksa kurulumdaki gibi sonradan mı offline yapmalıyım?
Sonradan offline yapıyorum ben, en azından güncelleme gelirse haberim oluyor :)

Merak etmeyin Frosty çalıştığı sürece güncellemeye devam edeceğim o konuda içiniz rahat olsun :)

Bu yamada yüz paketlerinin çalışması için cheat engine den aktifleştirmemiz gerekiyormuş.talimatları yaptım ama bir değişiklik olmadı.muhtemelen atladığım bir yer var.deneyip başaran ya da videolu anlatımının olduğu bir siteyi bilen var mı arkadaşlar.yapmaya çalıştığım yama ufm facepack.

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Hocam yama için transfer yaması var mı ? Yada gelecek mi acaba ? Yama için çok teşekkürler.
Transferleri olabildiğince eklemeye çalıştık fakat gözümüzden kaçanlar varsa belirtin lütfen. :)

Windows 10 güncellemesi sonrası çalışmama sorunu için de oyunu repair yapın düzeliyor fakat gene düzelmez ise oyunu baştan yüklemeniz gerekebilir, dosyaları yedekleyin oyunu baştan yükleyip, indirme işlemini duraklatıp yedek FIFA dosyalarını oyunun kurulduğu yere atın, Origin yüklemesi %1'den %99'a atlayacaktır. Bu işlem bittikten sonra gene repair yapın. :)

Transferleri olabildiğince eklemeye çalıştık fakat gözümüzden kaçanlar varsa belirtin lütfen. :)

Windows 10 güncellemesi sonrası çalışmama sorunu için de oyunu repair yapın düzeliyor fakat gene düzelmez ise oyunu baştan yüklemeniz gerekebilir, dosyaları yedekleyin oyunu baştan yükleyip, indirme işlemini duraklatıp yedek FIFA dosyalarını oyunun kurulduğu yere atın, Origin yüklemesi %1'den %99'a atlayacaktır. Bu işlem bittikten sonra gene repair yapın. :)
yaptım olmuyor başka öneriniz var mı