• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Öne çıkan konu #1,181
son olrak V1.5.1 locale kulnalim yoksa ana sayfadan olani mi farklari ne meselq ?
Eskiden top, forma kilitleri vardı ya hani, onu diğer sürümler ile birleştirdim artık hepsinde kilitler açık. :)
Hocam ben yamayı sorunsuzca çalıştırdım az önce.

Sizin yamayı dün kurmadan önce FIFA'nın yedeğini almıştım. Belgelerim ve Origin Games içindeki FIFA 20 dosyalarını sildim, daha sonra temiz FIFA dosyasını Origin Games içerisine attım. Daha sonra Origin'e girip oyunu repairledim. Oyun çalışıyor mu diye açtım ve sorunsuz açıldı. Daha sonra yamanızı kurdum ve denedim, sonuç olumlu. Şu anda oynuyorum. Dünkü Windows güncellemesinden sonra sorun yaşayan arkadaşlar FIFA'yı baştan temiz şekilde kurup, yamayı kursun. Sorun çözülüyor.
Silmeden repair yapacağım bakalım işe yarar inşallah... :)
ben yaptım oyuna girdim de bundesligada süperlig var süperligte 1.ligde bundesliga 2. ve 3.ligte tff var karışmış oyun
Oyununuzu güncellemeniz lazım. Offline girdikten sonra oyun içerisinden kadroları yükleyin :)

Normal masaüstündeki fifa 20 ye tıkladım başlat oyun ayarları diye çıkıyor ya kapattım online oldu originde offlina geçtim moddan girdim girdi vallahi düzelttiler sanırım

bir girmeyi deneyin arkadaslar moddan ben girdim suan

Ekli dosyalar

emekleri gecen arkadaslara cok tsk ederim
birsey sormak istiyorum sizlere
ptt 1 ligi almanya ligi acaba bir yanlislik mi yaptim ben yoksa ole mi oluyor
squads dosyasını yüklemen lazım hocam oyun içinden profil kısmından kadrolar yükle kısmından.

@cuhaismail hocam şuan benim şöyle bir sıkıntım var, belki de sorun değildir ama hani pozisyon tekrarlarında ligin logosunun geçiş efekti oluyor ya, stsl maçlarında nedense yok. bir tek bende mi öyle?

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
squads dosyasını yüklemen lazım hocam oyun içinden profil kısmından kadrolar yükle kısmından.

@cuhaismail hocam şuan benim şöyle bir sıkıntım var, belki de sorun değildir ama hani pozisyon tekrarlarında ligin logosunun geçiş efekti oluyor ya, stsl maçlarında nedense yok. bir tek bende mi öyle?
Onu bilinçli olarak kapattık yoksa Bundesliga logosu çıkacaktı, sebebi de logolar 3D modellenmiş ve bu henüz mümkün olmadığı için değiştirmek imkansız o sebeple sadece yok edebiliyoruz... :)

Onu bilinçli olarak kapattık yoksa Bundesliga logosu çıkacaktı, sebebi de logolar 3D modellenmiş ve bu henüz mümkün olmadığı için değiştirmek imkansız o sebeple sadece yok edebiliyoruz... :)
ha anladım sorun yok, benden kaynaklı bir problem mi diye düşündüm o yüzden sordum :)

- Bölge BİRLEŞİK KRALLIK
- Fifa içinde Moddata YOK
- Frosty MM Temiz ve Yönetici olarak başlıyor
- Dosya ismi Fifa 20 vs. denedim

olmuyor hep bu hatayı alıyorum lütfen birisi yardım etsin çok çok rica ediyorum :(

Ekli dosyalar

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
- Bölge BİRLEŞİK KRALLIK

olmuyor hep bu hatayı alıyorum lütfen birisi yardım etsin çok çok rica ediyorum :(
Hiç birisi işe yaramadıysa Frosty'i tamamen silip, rar dosyasını başka bir yere taşıyıp tekrar yüklemenizi tavsiye ederim, Mod Menager'da sorun yaşamadım ama Frosty Editor'de benzer bir sorunu bu şekilde çözdüm :)

- Bölge BİRLEŞİK KRALLIK

Hocam bölgenin altında dil seçimi var İngilizce (Avrupa) seçmen lazım biçimlerin o dile dönmesi için. Onu da seçip denedin mi?

bende tepkisizlik devam ediyor önerisi olan var mı ?
FIFA 20 elinizde sıfır hali varsa yani yedeklediyseniz FIFA 20 klasörünü Origin Games içinden silin, yedeklediğiniz temiz FIFA 20'yi oraya atın. Belgelerim'den FIFA 20 klasörünü de silin. Origin'e girip FIFA 20'ye repair atın.

Oyun tamamen temiz&sıfır hale geldiğinde yamayı tekrardan kurun. Sorun düzelmesi gerek.