• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

samet52Fb

Aktif Üye
Origin ID
Unal2006
Öne çıkan konu #1,161
Bilmiyorum, muhtemelen bir güncelleme ile çalışacaktır fakat çalışsa bile bundan sonra fark etmez, keşke online rekabet yerine sadece futbolu sevip, oyunu bu yüzden satın alan tüm insanlar aynı anda boykot etse, keşke bunun sağlam bir tokatını yeseler...
Guncellemeyi Siz Mi Yapcaksınız Onlar Mı

samet52Fb

Aktif Üye
Origin ID
Unal2006
EA Sports yapacak çünkü oyun sadece Frosty ile değil hiçbir şekilde çalışmıyor, ben sadece Frosty ve yama ile ilgili sandım, sanırım biraz fazla tepki vermiş oldum ama yine de EA Sports bunu hak ediyor... :)
Yakında Hallederler Onuda Obur Oyunlarda Uyumsuz Olucak Bu Cok Kotu Olcak

Windows'a uyuz oldum şimdi de... :D
Hocam yukarıda dediğim gibi EA ile alakası yok daha öncede Windows'a gelen güncelleme oyunun açılmamasına neden olmuştu. (Google'a FIFA20 tepkisizlik yazarak bakabilirsin) Yani demek istediğim yamasız dümdüz FIFA'da açılmıyor :D Ben son seferde Visual C++ sürümlerini silip FIFA'nın kendi klasöründeki _Installer üzerinden Visual C++ sürümlerini baştan kurarak çözmüştüm ama bu sefer öyle de çözülmedi.

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Hocam yukarıda dediğim gibi EA ile alakası yok daha öncede Windows'a gelen güncelleme oyunun açılmamasına neden olmuştu. (Google'a FIFA20 tepkisizlik yazarak bakabilirsin) Yani demek istediğim yamasız dümdüz FIFA'da açılmıyor :D Ben son seferde Visual C++ sürümlerini silip FIFA'nın kendi klasöründeki _Installer üzerinden Visual C++ sürümlerini baştan kurarak çözmüştüm ama bu sefer öyle de çözülmedi.
Muhtemelen Windows'tan bir adım gelmez gene FIFA falan güncellenir mecburen biz de yamayı güncelleriz... :D

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
SFC Ekibi tarafından yama oynanmaya çalışıldı ancak şu sorunla karşılaşmışlar;

"1.5.1'i yükledik, ancak logolar bozuluyordu, yardımcı olur musunuz?"
Oyunu offline olarak açıp kadro dosyasını yüklemeleri gerekiyor aksi takdirde bozulmalar olur, facebook hesabımla iletişime geçerlerse özelden yardımcı olurum. :)

Not: Windows 10 kullanıcıları, Windows'un yapmış olduğu son güncellemeden sonra yamalı ya da yamasız oyunu açamamakta, bu bizimle ilgili değil Windows ile ilgili bir sorundur. :)

NeoF

Tanınan Üye
Oyunu offline olarak açıp kadro dosyasını yüklemeleri gerekiyor aksi takdirde bozulmalar olur, facebook hesabımla iletişime geçerlerse özelden yardımcı olurum. :)

Not: Windows 10 kullanıcıları, Windows'un yapmış olduğu son güncellemeden sonra yamalı ya da yamasız oyunu açamamakta, bu bizimle ilgili değil Windows ile ilgili bir sorundur. :)
Emir Abi sana yazmışta, dönmemişsiniz sanırsam.

Hocam ben yamayı sorunsuzca çalıştırdım az önce.

Sizin yamayı dün kurmadan önce FIFA'nın yedeğini almıştım. Belgelerim ve Origin Games içindeki FIFA 20 dosyalarını sildim, daha sonra temiz FIFA dosyasını Origin Games içerisine attım. Daha sonra Origin'e girip oyunu repairledim. Oyun çalışıyor mu diye açtım ve sorunsuz açıldı. Daha sonra yamanızı kurdum ve denedim, sonuç olumlu. Şu anda oynuyorum. Dünkü Windows güncellemesinden sonra sorun yaşayan arkadaşlar FIFA'yı baştan temiz şekilde kurup, yamayı kursun. Sorun çözülüyor.