• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA20 FIFABasé TÜRKİYE LİGLERİ YAMASI - Türkiye Ligi Efsaneleri ve Brezilya Ligi Yakında!

sıfır oyunun üstüne yalnızca yeni çıkacak güncellemeyi yapsak olur mu bu arada elinize sağlık tekrardan <3

brezilya ligi yıllardır istediğim bir ligdi sonunda yaptınız elinize sağlık bu arada birde ne zaman yüklenir sabırsızlıkla bekliyoruz

h7officiall

Tanınan Üye
Origin ID
1453ibfk
gs ve fbnin ikon kadrolarını 15 mayısta paylaşmışsınız bugün 22 mayıs ve hala beşiktaşın ikon kadrosu paylaşılmadı? sergen yalçın oyunda 2 tane ve beşiktaştakinde yüz yok. menülerdeki görsellerde bile beşiktaşla ilgili fotoğraf sayısı diğerlerine göre daha az hele santra modunda sorloth gustavo lemina varken beşiktaştan futbolcu yok? yüzler yapılırken de beşiktaşın yüzleri sonradan yapıldı. bunlar küçük detaylar ama sürekli beşiktaşa denk gelmesi rahatsız etmeye başladı. bu olayların sürekli beşiktaşa denk gelmesi sadece tesadüf mü? bu konudan şikayetçi olan ilk beşiktaşlı da ben değilim beşiktaşa biraz daha özen gösterirseniz daha iyi bir yama olacağını düşünüyorum.
*1.Sorunun Cevabı:
Beşiktaşın İkon Kadroları paylaşılmayınca beşiktaş'ı yok saymış olmuyoruz. (yapılıyor ve ikon mod şeklinde zamanı gelince diğer güm ikon takımları gibi beşiktaş'ta olacak.

*2.Sorunun Cevabı:
Şuan sizin oynadığınız yama'da bariz bir değişiklik yapılmadı Fifa 20'nin zamansız ikidebir update'leri yüzüne sizlere uyumlu olarak şuan brezilya ligi ve yukarıda bahsı gecen bırcok yenı ozellıklerı bızler canla başla çalışırken sizler boşa beklemeyin ve kariyer santra vs oynayın istedik ve guncelleme uyumlu olarak ayarlandı.
Sergen Yalçın yuzu şuan 2 tane diye sorun var diyorsunuz. oncekı yamalarda hocaların yuzlerı yoktu. (Düzenleme yapılırken sergen hocanın eskı takımı uzerıne atama yapılmıs hepsı bu. Beşiktaş'ta olmamasının yegane sebebı maalesef ki bu. (Brezilya Ligi lisanslama yaması ile bırlıkte bu bahsı gecen sorun ortadan kalkacak.

*3.Sorunun Cevabı:

Anasayfa'da az olması çözülebilir bir sorun keza santra modu dahil. Hesap sorrmak yerine ön gördüğünüz eksik veya önerilerinizi yazmanız daha yapıcı olacağını düşünüyorum...

*4.Sorunun Cevabı:
Yüzler yapılırken de beşiktaş'ın yüzleri (bilerek sonradan yapılma) olmadı. Dosyaları vardı planlama oldu ama bazen aksaklık yada buyuk sorunlar ortaya cıkabılıyor. Bu yuzden beşiktaş'ı sizler defaatle söylediğiniz için değil, zaten planlanan maddeler doğrultusunca yapıldığı için yapılmaya başlanmıştı devam da ediyor. (Beşiktaş üzerinde değil birçpk takımda tamamlanmamış yüzler mevcut Bizler herşeyin en iyisini istiyoruz sizler gibi... Biraz sabır...

5.Sorunu Cevabı:
Sorunuz:
(bu olayların sürekli beşiktaşa denk gelmesi sadece tesadüf mü?)
Birazda pozitif kısmından bakmayı denediniz mi?
Vodafone Park stadına benzer bir stat atandı ve farkettiğinizi umarak,
stat içinde beşiktaş gorsellerı duzenlendı. Bu düzenleme örnek verecek olursak Galatasaray'da ve birçok takımda yapılmadı yada yapılamadı (Gözle görüldüğü gibi bir oyun değil tut onu buraya koy bunu buraya koy gıbı Keşke olsa ama öyle birşey mevcut değil maalesef...
Klasik bir söz vardır.
Neyi görmek istersek o şekilde bakarız.
Biraz bardağın Dolu tarafı Lütfen :)

*1.Sorunun Cevabı:
Beşiktaşın İkon Kadroları paylaşılmayınca beşiktaş'ı yok saymış olmuyoruz. (yapılıyor ve ikon mod şeklinde zamanı gelince diğer güm ikon takımları gibi beşiktaş'ta olacak.

*2.Sorunun Cevabı:
Şuan sizin oynadığınız yama'da bariz bir değişiklik yapılmadı Fifa 20'nin zamansız ikidebir update'leri yüzüne sizlere uyumlu olarak şuan brezilya ligi ve yukarıda bahsı gecen bırcok yenı ozellıklerı bızler canla başla çalışırken sizler boşa beklemeyin ve kariyer santra vs oynayın istedik ve guncelleme uyumlu olarak ayarlandı.
Sergen Yalçın yuzu şuan 2 tane diye sorun var diyorsunuz. oncekı yamalarda hocaların yuzlerı yoktu. (Düzenleme yapılırken sergen hocanın eskı takımı uzerıne atama yapılmıs hepsı bu. Beşiktaş'ta olmamasının yegane sebebı maalesef ki bu. (Brezilya Ligi lisanslama yaması ile bırlıkte bu bahsı gecen sorun ortadan kalkacak.

*3.Sorunun Cevabı:
Anasayfa'da az olması çözülebilir bir sorun keza santra modu dahil. Hesap sorrmak yerine ön gördüğünüz eksik veya önerilerinizi yazmanız daha yapıcı olacağını düşünüyorum...

*4.Sorunun Cevabı:
Yüzler yapılırken de beşiktaş'ın yüzleri (bilerek sonradan yapılma) olmadı. Dosyaları vardı planlama oldu ama bazen aksaklık yada buyuk sorunlar ortaya cıkabılıyor. Bu yuzden beşiktaş'ı sizler defaatle söylediğiniz için değil, zaten planlanan maddeler doğrultusunca yapıldığı için yapılmaya başlanmıştı devam da ediyor. (Beşiktaş üzerinde değil birçpk takımda tamamlanmamış yüzler mevcut Bizler herşeyin en iyisini istiyoruz sizler gibi... Biraz sabır...

5.Sorunu Cevabı:
Sorunuz:
stat içinde beşiktaş gorsellerı duzenlendı. Bu düzenleme örnek verecek olursak Galatasaray'da ve birçok takımda yapılmadı yada yapılamadı (Gözle görüldüğü gibi bir oyun değil tut onu buraya koy bunu buraya koy gıbı Keşke olsa ama öyle birşey mevcut değil maalesef...
Klasik bir söz vardır.
haklısın pozitif bakın biraz :) yeni yama yarına çıkar mı hocam bugun beklemeyelim heralde. kolay gelsin sizlerede elinize emeğinize saglık

enharcan

Tanınan Üye
*1.Sorunun Cevabı:

*2.Sorunun Cevabı:

*3.Sorunun Cevabı:

*4.Sorunun Cevabı:

5.Sorunu Cevabı:
Sorunuz:
Klasik bir söz vardır.
Ne kadar olumlu ve yapıcı bir yorum. Böyle bir üsluba böyle güzel bir cevap verildiğini görmek hoş. Herkes tarafsız. Trabzonspor'undan Göztepe'ye kadar yüz yapılıp ekleniyor. Beşiktaş mı es geçilecek? Diyelim ki kasıt var böyle düşünüyorsunuz. Kullanmazsınız o zaman olur biter. Gecesini gündüzüne katan, taraf ayırmayan insanlara böyle yorum yapılması hoş değil. @h7officiall Oldukça yapıcı ve pozitif bir şekilde tane tane cevaplamış zaten.

aguntag

Yeni Üye
*1.Sorunun Cevabı:

*2.Sorunun Cevabı:

*3.Sorunun Cevabı:

*4.Sorunun Cevabı:

5.Sorunu Cevabı:
Sorunuz:
Klasik bir söz vardır.
en önemli soruya tatmin edici bi cevap vermemişsiniz. neden sadece beşiktaşlılar pozitif bakmak zorunda? ben forumda nerdeyse bütün mesajları okuyorum 1 tane şikayetçi olan galatasaraylı veya fenerbahçeli görmedim diğer takımlara olmazken böyle olayların hepsinin beşiktaşa olması sadece tesadüf mü benim asıl sorum bu.

Ne kadar olumlu ve yapıcı bir yorum. Böyle bir üsluba böyle güzel bir cevap verildiğini görmek hoş. Herkes tarafsız. Trabzonspor'undan Göztepe'ye kadar yüz yapılıp ekleniyor. Beşiktaş mı es geçilecek? Diyelim ki kasıt var böyle düşünüyorsunuz. Kullanmazsınız o zaman olur biter. Gecesini gündüzüne katan, taraf ayırmayan insanlara böyle yorum yapılması hoş değil. @h7officiall Oldukça yapıcı ve pozitif bir şekilde tane tane cevaplamış zaten.
"böyle bi üsluba" demişsin. yazımda küfür yok hakaret yok? rahatsız olduğum bi konu var ve dile getirmişim eleştiri olmayan yerde başarı olmaz. bidaha üzerimden duyar kasmazsan sevinirim iyi geceler.

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
en önemli soruya tatmin edici bi cevap vermemişsiniz. neden sadece beşiktaşlılar pozitif bakmak zorunda? ben forumda nerdeyse bütün mesajları okuyorum 1 tane şikayetçi olan galatasaraylı veya fenerbahçeli görmedim diğer takımlara olmazken böyle olayların hepsinin beşiktaşa olması sadece tesadüf mü benim asıl sorum bu.

"böyle bi üsluba" demişsin. yazımda küfür yok hakaret yok? rahatsız olduğum bi konu var ve dile getirmişim eleştiri olmayan yerde başarı olmaz. bidaha üzerimden duyar kasmazsan sevinirim iyi geceler.
kardeşim öncelikle eleştiri yapacakken yamanın iyi kısmında söylemen gerekiyor eleştiri budur.
yamayı yapan @cuhaismail abimiz galatasaraylı. yamada emeği geçen @hamzasazoglu beşiktaşlı. yamada emeği geçen bir diğer kardeşim @theoztrk fenerbahçeli. daha nice emeği geçen arkadaşımı sayarım burada. bu forum en başından beri tarafsız bir forum oldu.
@cuhaismail abimiz dediğim gibi galatasaraylı ve fenerbahçe için bir çok eklentisi mevcut. galatasaray ve beşiktaş içinde. kimse burada taraf tutmuyor.
beşiktaşlı oyuncuların yada sergen hocanın neden yüzünün yapılamadığı bir konuda geçiyordu. hatırladığım kadarıyla yüzleri yapacak arkadaş(abimiz) bilgisayarın da sorun olduğundan dolayı yapılamamıştı. forumun bütün mesajlarını okuyorum demişsin ya emin ol ki okumuş olsaydı bu yazılan (beşiktaşa yapılacak yüzlerin neden yapılamadığı hakkında ki bilgiye) yazıya her türlü ulaşabilirdin. hadi taraf tutuyorlar diye senin düşüncene göre @hamzasazoglu beşiktaşlı. koskoca yama ekibinde bir yada birden fazla beşiktaşlı kardeşlerimiz abilerimiz varken taraf tutulduğunu düşünüyorsun ya yama neden buralara kadar gelsin. önce konuya bir yorum atarsın beşiktaşlı oyuncuların hocamızın yüzü neden yapılmadı diye gerekli açıklamayı beklersin. yama yapımcıları müsait olunca cevaplar
seninki eleştiri değil direk kötüleme.
gecesini gündüzüne katan bu adamlara bir teşekkür etmek yerine gelip burada kötülemek ne kadar da kolay.

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
gs ve fbnin ikon kadrolarını 15 mayısta paylaşmışsınız bugün 22 mayıs ve hala beşiktaşın ikon kadrosu paylaşılmadı? sergen yalçın oyunda 2 tane ve beşiktaştakinde yüz yok. menülerdeki görsellerde bile beşiktaşla ilgili fotoğraf sayısı diğerlerine göre daha az hele santra modunda sorloth gustavo lemina varken beşiktaştan futbolcu yok? yüzler yapılırken de beşiktaşın yüzleri sonradan yapıldı. bunlar küçük detaylar ama sürekli beşiktaşa denk gelmesi rahatsız etmeye başladı. bu olayların sürekli beşiktaşa denk gelmesi sadece tesadüf mü? bu konudan şikayetçi olan ilk beşiktaşlı da ben değilim beşiktaşa biraz daha özen gösterirseniz daha iyi bir yama olacağını düşünüyorum.
Beşiktaş'ın ikon kadrosu çoktan hazır, bunu da mesajlara yazdım. Çok görmek istiyorsan formaları dahi hazır. Güncel kadrosundaki yüzlerin hepsini de yaptık buna rağmen ağzınızdan salya akıta akıta bunları yazabiliyorsunuz, neden çünkü yüzler silindi diye geç başladık, neden çünkü yamayı bedava verdik, neden çünkü güler yüzlü davranıp ilgilendik. Böyle ucuz ithamlarla laf etmek yerine anlayışlı olup özel hayatlarımızdan fedakârlık yaparak uğraştığımızı bil de konuş. Ekipten bir arkadaşımız bayramdan sonra evlenecek ve düğünü olmasına rağmen sabaha kadar oturup yama ile uğraşıyor. Ben yedi yıllık ilişkimde sorunlar yaşıyorum bu psikolojiyle hem konuyla ilgilenip hem yamayla ilgileniyorum ama beyefendi henüz kadroları görmedi diye linç yiyorum. Yamayı iptal ediyorum buyur gel kendin çıkar!

Ekli dosyalar

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
öncelikle kimseyi linç ettiğim yok ve sorduğum sorunun da söylediğiniz cevaplarla alakası yok. galatasaray veya fenerbahçeyi para karşılığında yapıp beşiktaşı gönüllü olarak yapıyosunuz da benim mi haberim yok? benim sorduğum soru bu olayların hepsi neden beşiktaşın başına geliyor? ayrıca bi işi gönüllü olarak yapmanız eleştirilemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. başarılı olmak istiyorsanız eleştiriye açık olacaksınız. ve son olarak yine engelleyecekseniz bir ricam var onur adlı arkadaş engellerse sevinirim arkadaşın dün metninin sonuna yazdığı ama sonra sildiği cümleden anladığım kadarıyla birilerini engelleyince egosu tatmin oluyormuş mutlu olsun sayemde :)

Engelini ben kaldırdım cevap hakkın doğsun diye, Beşiktaş'ın başına ne geldi buyur kardeşim söyle bekliyorum?

Sergen Yalçın Beşiktaş'a geldikten sonra Malatyaspor teknik direktörü veritabanında değişmemiş, veritabanında Sergen Yalçın ismi üzerine yüz eklemesi yaptıktan sonra farkında olmadan Malatya'dakini aktif etmişiz, aynı şey iki ayrı güncellemede Fatih Terim'e de oldu ama yok sana göre takım seçip özellikle yapıyoruz sanırım. Süper Lig'de hiçbir takıma yapılmayan Vodafone Park için yapıldı stadın görsellerini bile özelleştirdik.

Engelini ben kaldırdım cevap hakkın doğsun diye, Beşiktaş'ın başına ne geldi buyur kardeşim söyle bekliyorum?

Sergen Yalçın Beşiktaş'a geldikten sonra Malatyaspor teknik direktörü veritabanında değişmemiş, veritabanında Sergen Yalçın ismi üzerine yüz eklemesi yaptıktan sonra farkında olmadan Malatya'dakini aktif etmişiz, aynı şey iki ayrı güncellemede Fatih Terim'e de oldu ama yok sana göre takım seçip özellikle yapıyoruz sanırım. Süper Lig'de hiçbir takıma yapılmayan Vodafone Park için yapıldı stadın görsellerini bile özelleştirdik.

reis kusura bakma araya girdim de yama çıktı mı ?

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
menüdeki oyuncu görsellerindeki fark ne olacak? mesela santra modunda sorloth gustavo lemina varken beşiktaştan futbolcu olmamasının farkında mısınız? yüzler, sergen hoca, menüdeki fotoğraf farkının üzerine son olarak birde gs ve fbnin ikonları paylaşılıp üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen beşiktaşın ikonları paylaşılmaması ve sürekli bu olayların beşiktaşın başına gelmesi artık rahatsız etti ben de dile getirdim. en ufak eleştiride saldırıya geçip küstüm oynamıyorum moduna mı geçeceksiniz? gördünüz mü görmediniz mi bilmiyorum ama ilk mesajımın sonuna "beşiktaşa biraz daha özen gösterirseniz daha iyi bir yama olacağını düşünüyorum." yazmıştım.
Ana ekranda her takımdan eşit sayıda futbolcu var, menülerde kimin fotoğrafı nerede çıktı bilmeden ekledik Sorloth'un görseli gibi Burak Yılmaz'ın görseli de eklidir istersen TeamWiever ile bağlan projeden göstereyim fotoğrafların nereye yansıdığını bulmak bile çok zor. İkonlara gelirsek; ikonlar yaması fikri 3 aydır piyasada, 3 aylık planlamanın ardından iki adet örnek kadro paylaştım. Bunun akabinde biraz dinlenmeye ihtiyaç duydum. 1995'ten günümüze her sezonun maçlarına, performans ve istatistiklerine bakarak futbolcu analizi yapıyoruz öyle kolay bir şey değil. Her neyse ben güzel bir üslupla cevap hakkı da veriyorum lakin sizinki eleştiri değil, eleştiri böyle olmaz sizinkisi düpedüz vefasızlıktır. As kadro ve yedeklerin çoğuna yüzlerin yapıldığı Beşiktaş'a madem ki özenmiyoruz, EA Sports'un "özendiği" bir ligde generic stadlar ve generic yüzlerle oynarsınız bu kadar basit.

öncelikle kimseyi linç ettiğim yok ve sorduğum sorunun da söylediğiniz cevaplarla alakası yok. galatasaray veya fenerbahçeyi para karşılığında yapıp beşiktaşı gönüllü olarak yapıyosunuz da benim mi haberim yok? benim sorduğum soru bu olayların hepsi neden beşiktaşın başına geliyor? ayrıca bi işi gönüllü olarak yapmanız eleştirilemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. başarılı olmak istiyorsanız eleştiriye açık olacaksınız. ve son olarak yine engelleyecekseniz bir ricam var onur adlı arkadaş engellerse sevinirim arkadaşın dün metninin sonuna yazdığı ama sonra sildiği cümleden anladığım kadarıyla birilerini engelleyince egosu tatmin oluyormuş mutlu olsun sayemde :)

reis sıkma canını be onlar konuşur sen yaparsın takma onlara yama ne zaman çıkacak 2 gündür soluksuz bekliyorum

Ana ekranda her takımdan eşit sayıda futbolcu var, menülerde kimin fotoğrafı nerede çıktı bilmeden ekledik Sorloth'un görseli gibi Burak Yılmaz'ın görseli de eklidir istersen TeamWiever ile bağlan projeden göstereyim fotoğrafların nereye yansıdığını bulmak bile çok zor. İkonlara gelirsek; ikonlar yaması fikri 3 aydır piyasada, 3 aylık planlamanın ardından iki adet örnek kadro paylaştım. Bunun akabinde biraz dinlenmeye ihtiyaç duydum. 1995'ten günümüze her sezonun maçlarına, performans ve istatistiklerine bakarak futbolcu analizi yapıyoruz öyle kolay bir şey değil. Her neyse ben güzel bir üslupla cevap hakkı da veriyorum lakin sizinki eleştiri değil, eleştiri böyle olmaz sizinkisi düpedüz vefasızlıktır. As kadro ve yedeklerin çoğuna yüzlerin yapıldığı Beşiktaş'a madem ki özenmiyoruz, EA Sports'un "özendiği" bir ligde generic stadlar ve generic yüzlerle oynarsınız bu kadar basit.
hocam emeklerinize sağlık ben trabzonsporluyum ve trabzonda ve diğer anadolu takımındaki özenli çalışmalarınızı gördüm normal bir fifa oynamak isteyen orda oynasın yamayı beğenmeyen oynamasın yapılan emeklerin karşılığı eleştiri olamaz sadece eksikleri dile getirirsiniz oda düzgün bir konuşma şekli ile diğer güncellemede düzelir SİZİN EMEKLERİNİZİ HİÇE SAYAN ARKADAŞLAR ÇOK BİLİYORSANIZ KENDİNİZ YAPIN ZATEN O KADAR EMEK VAR ÇALIŞMA VAR BİRDE SİZİN ELEŞTİRİLERİNİZLE ZAMAN HARCAMASINLAR

EAli

Aktif Üye
Hocam arada böyle sıkıntılar olur senin yaptığın işi biliyoruz yıllardır. 2 gündür heyecanla bekliyoruz hayırlısıyla cikar inş.