• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

Fifabase Türkiye Ligleri v2.3 Yaması ile uyumlu 70+Minifacepack ve Düzenlenmiş Squad Dosyası v1.4

badouzk

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar yamada eksik olan minifaceleri bu yaptığım yamayla kapatmak istedim, ve oyuncuların yüzlerinde ve formalarda, yeni transferlerde, oyuncu reytingleri ve potansiyellerinde gerçeğe yakın değişiklikler de yaptım bu yüzden squad dosyasını da indirmenizi öneririm.

Miniface Listesi:
v1.3 :Emre Akbaba, Djorou, Kadlec, Sow, Holosko, Veli Kavlak, Luiz Adriano, Rhodolfo, Baroni, Felipe Melo Emenike, Serdar Taþçý, Neustadter, Markovic, Fernandao, Danny, Bilica, Gustavo Gomez, Marcao, Guiza, Azubuike, Berke Özer, Muhammed Gumuskaya, Cebrail Akbulut, Ömer Çakı, Ömer Faruk Beyaz, Dani Alves, Vedat Muriç, Luiz Gustavo, Ozan Tufan, Adem Büyük, Emre Kılınç, Altay Bayyndyr, Diego Ribas,
Manuel Fernandes, Wagner Love, Naci Ünüvar, Bienvenu, Mert Hakan, Bobo, Filipe Luis, Engin Baytar, Caulker, Junior Fernandes, Wellinton, N'sakala, Feghouli, Luyindama, Cenk Gönen, Batuhan Karadeniz, Erkan Zengin minifaceleri degistirilmis ve düzenlenmistir. Oyuna Ramazan Civelek eklenip miniface'i eklenmiştir.
TFF 1. Ligdeki hatalı yüzler güncellenmiş ve yeni yüzler eklenmiştir.
Oyuncu reytingleri yeniden düzenlenmiştir.

v1.4 :Geri dönüşler için teşekkür ederim, isteklerinizi elimden geldiği kadarıyla yapmaya çalıştım, 1.5 versiyonunda daha da fazla miniface eklenecektir. Taylan Antalyalı, Emin Bayram, Fehmi Koç, Robinho, Bünyamin Balcı, Kerem Aktürkoğlu ve Masoun Mount'un minifaceleri oyuna eklenmiştir, Werner Chelsea'ye transfer edilmiştir, birkaç oyuncunun potansiyelleri düzenlenmiştir.

miniface1.png
miniface2.png
miniface4.png

Ekli dosyalar

• fifabasebybadominiface1.4.rar
    772.8 KB · Görüntüleme: 25
  • Squad Dosyası.rar
    1.9 MB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Eren_Demir12

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar yamada eksik olan minifaceleri bu yaptığım yamayla kapatmak istedim, ve oyuncuların yüzlerinde ve formalarda, yeni transferlerde, oyuncu reytingleri ve potansiyellerinde gerçeğe yakın değişiklikler de yaptım bu yüzden squad dosyasını da indirmenizi öneririm.

Miniface Listesi:
Emre Akbaba, Djorou, Kadlec, Sow, Holosko, Veli Kavlak, Luiz Adriano, Rhodolfo, Baroni, Felipe Melo Emenike, Serdar Taşçı, Neustadter, Markovic, Fernandao, Danny, Bilica, Gustavo Gomez, Marcao, Guiza, Azubuike, Berke Özer, Muhammed Gümüşkaya, Cebrail Akbulut, Ömer Çakı, Ömer Faruk Beyaz, Dani Alves, Vedat Muriç, Luiz Gustavo, Ozan Tufan, Adem Büyük, Emre Kylynç, Altay Bayyndyr, Diego Ribas, Manuel Fernandes, Wagner Love, Naci Ünüvar, Bienvenu, Mert Hakan, Bobo, Filipe Luis, Engin Baytar

Ekli dosyayı görüntüle 18280
Ekli dosyayı görüntüle 18281
Hocam eline saglik ama Batuhan Karadenizin miniface i yapilmamis duzeltirseniz sevinirim :)

badouzk

Yeni Üye

Miniface Listesi:
Emre Akbaba, Djorou, Kadlec, Sow, Holosko, Veli Kavlak, Luiz Adriano, Rhodolfo, Baroni, Felipe Melo Emenike, Serdar Taþçý, Neustadter, Markovic, Fernandao, Danny, Bilica, Gustavo Gomez, Marcao, Guiza, Azubuike, Berke Özer, Muhammed Gumuskaya, Cebrail Akbulut, Ömer Çakı, Ömer Faruk Beyaz, Dani Alves, Vedat Muriç, Luiz Gustavo, Ozan Tufan, Adem Büyük, Emre Kılınç, Altay Bayyndyr, Diego Ribas,
Manuel Fernandes, Wagner Love, Naci Ünüvar, Bienvenu, Mert Hakan, Bobo, Filipe Luis, Engin Baytar, Caulker, Junior Fernandes, Wellinton, N'sakala, Feghouli, Luyindama, Cenk Gönen, Batuhan Karadeniz, Erkan Zengin minifaceleri degistirilmis ve düzenlenmistir. Oyuna Ramazan Civelek eklenip miniface'i eklenmiştir.

Ekli dosyayı görüntüle 18281Ekli dosyayı görüntüle 18291
v1.3 yayında

badouzk

Yeni Üye
Emeklerinize sağlık Kurulum tam olarak nasıl anlatır mısınız ?
squad dosyasını belgeler>fifa20>settings'in içine atıyorsunuz, diğer yamayı da frosty mod managerda en alta gelicek şekilde aktif edip launch'a basıyorsunuz, oyun içinden profil'e girip>kadro yükleyi seçip ordan attığınız squad dosyasını seçiyorsunuz.

BrkOrk_10

Üye

Miniface Listesi:
Emre Akbaba, Djorou, Kadlec, Sow, Holosko, Veli Kavlak, Luiz Adriano, Rhodolfo, Baroni, Felipe Melo Emenike, Serdar Taþçý, Neustadter, Markovic, Fernandao, Danny, Bilica, Gustavo Gomez, Marcao, Guiza, Azubuike, Berke Özer, Muhammed Gumuskaya, Cebrail Akbulut, Ömer Çakı, Ömer Faruk Beyaz, Dani Alves, Vedat Muriç, Luiz Gustavo, Ozan Tufan, Adem Büyük, Emre Kılınç, Altay Bayyndyr, Diego Ribas,

Ekli dosyayı görüntüle 18281Ekli dosyayı görüntüle 18291
Kardeşim öncelikle ellerine sağlık. Taylan Antalyalı, Robinho, Emin Bayram, Berke Özer gibi minifaceleri olmayan oyuncuları da yapabilir misin ? Kolay gelsin

badouzk

Yeni Üye
Kardeşim öncelikle ellerine sağlık. Taylan Antalyalı, Robinho, Emin Bayram, Berke Özer gibi minifaceleri olmayan oyuncuları da yapabilir misin ? Kolay gelsin
berke özerin var hocam, robinho ve taylan gibi oyuncuları da yapabilirim fakat yeni gelen yamadaki squad file ile değişeceği için yeniden ayarlamak gerekecek ama bu yama için yaparım

BrkOrk_10

Üye
berke özerin var hocam, robinho ve taylan gibi oyuncuları da yapabilirim fakat yeni gelen yamadaki squad file ile değişeceği için yeniden ayarlamak gerekecek ama bu yama için yaparım
Çok teşekkürler. Birde aklıma gelen Kerem Aktürkoğlu oldu. Onu da yapabilirsen çok güzel olur. Ayrıca Chelsea de oynayan Mason Mount'un normade miniface vardı fakat Bu yamada malesef gitmiş. Ona da bakbilir misin kardeşim. Kolay gelsin :) İyi Bayramlar tekrardan.

badouzk

Yeni Üye

Miniface Listesi:
v1.3 :Emre Akbaba, Djorou, Kadlec, Sow, Holosko, Veli Kavlak, Luiz Adriano, Rhodolfo, Baroni, Felipe Melo Emenike, Serdar Taþçý, Neustadter, Markovic, Fernandao, Danny, Bilica, Gustavo Gomez, Marcao, Guiza, Azubuike, Berke Özer, Muhammed Gumuskaya, Cebrail Akbulut, Ömer Çakı, Ömer Faruk Beyaz, Dani Alves, Vedat Muriç, Luiz Gustavo, Ozan Tufan, Adem Büyük, Emre Kılınç, Altay Bayyndyr, Diego Ribas,

v1.4 :Geri dönüşler için teşekkür ederim, isteklerinizi elimden geldiği kadarıyla yapmaya çalıştım, 1.5 versiyonunda daha da fazla miniface eklenecektir. Taylan Antalyalı, Emin Bayram, Fehmi Koç, Robinho, Bünyamin Balcı, Kerem Aktürkoğlu ve Masoun Mount'un minifaceleri oyuna eklenmiştir, Werner Chelsea'ye transfer edilmiştir, birkaç oyuncunun potansiyelleri düzenlenmiştir.

Ekli dosyayı görüntüle 18281
Ekli dosyayı görüntüle 18291
v1.4 yayında