• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FifaBase TR Ligleri Yaması v2.3 Oyundan Atma Sorunu.

tdonmaz

Yeni Üye
Origin ID
tdonmaz
Atma sorunu bende de oluyor arkadaşlar bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Ispanyol96

Yeni Üye
Origin ID
ISPANYOL
Bugün gs kariyerde kaan okay a.parmak transferlerini yapıp simüle ettim kasım 11 de attı sonra aynı transferler ile yetenek avcılarının hepsini kovup oyuncu izleme listesini de temizleyip simüle ettim herhangi bir atma olmadı tahminimce(deneme yanılma yöntemi)yetenek avcılarında ve transferde bi problem mevcut sorunun kaynağını en azından buraya kadar daraltabiliyorum

Koray Aydın

Yeni Üye
Origin ID
HysteriaMJ
Bugün gs kariyerde kaan okay a.parmak transferlerini yapıp simüle ettim kasım 11 de attı sonra aynı transferler ile yetenek avcılarının hepsini kovup oyuncu izleme listesini de temizleyip simüle ettim herhangi bir atma olmadı tahminimce(deneme yanılma yöntemi)yetenek avcılarında ve transferde bi problem mevcut sorunun kaynağını en azından buraya kadar daraltabiliyorum
Sorun çözüldü mü ? bende herşey aynı ne yapsam fayda etmedi

Ispanyol96

Yeni Üye
Origin ID
ISPANYOL
FIFABASE Turkıye Ligleri Yaması
Lig Modu 1
2020-21 Sezonu forma paketi

olarak kurun yamayı atmıyor oyle
Gerçekçilik modunu yüklü değilse sende herhangi bir atma olmuyor zaten dün canlı yayında Grkn kanalıda bu yamayla fatihkaragümrük kariyeri açtı hiç bir şekilde atma olmadı ama o zamanda şampiyon takımın bütçesi 100 m euro oluyor atıyorum 4 takım şampiyonlar ligine gidiyor o kısmı kötü işte