• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA20 Gerçekçi Oynanış

egemenabi

Yeni Üye
Origin ID
egemenabi
Merhabalar arkadaşlar fifayı sadece kariyer modda oynuyorum fakat istediğim zorluk ayarını bir türlü yapamıyorum . World classta çok kolay seçkin modda ise çok zor oluyor . Ya bi maçta 5 atıyorum ya da ne olduğunu anlayamadan 5 gol yiyorum . Oyunu daha dengeli hale getirecek slide ayarları bildiğiniz güzel ayarlar mevcut mudur ? Zor gol atılsın maçlar zorlu geçsin istiyorum . Takımlar çok pozisyon vermesin seçkin zorluktaki gibi 30 metreden ters ayakla gol atma gibi saçma olaylar olmasın istiyorum ayrıca ceza sahasında her plasem gol olmasın .

Eren_Demir12

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar fifayı sadece kariyer modda oynuyorum fakat istediğim zorluk ayarını bir türlü yapamıyorum . World classta çok kolay seçkin modda ise çok zor oluyor . Ya bi maçta 5 atıyorum ya da ne olduğunu anlayamadan 5 gol yiyorum . Oyunu daha dengeli hale getirecek slide ayarları bildiğiniz güzel ayarlar mevcut mudur ? Zor gol atılsın maçlar zorlu geçsin istiyorum . Takımlar çok pozisyon vermesin seçkin zorluktaki gibi 30 metreden ters ayakla gol atma gibi saçma olaylar olmasın istiyorum ayrıca ceza sahasında her plasem gol olmasın .
Aynen kardesim bende ayni sorunu yasiyorum.

Taha11

Yeni Üye
Momentum dan dolayı oluyor. bende oyuncuların daha çok faul yapmasını sağlayan bir mod veya slide isterdim iyi olurdu.

alperengul

Aktif Üye
Origin ID
alperengul07
fifer gameplay modunu indirin seçkinde 2 gol atıp 2 gol yiyeblrsnz baya iyi oluyor tam denge

Ekli dosyalar

• debge.jpg
    debge.jpg
    76.2 KB · Görüntüleme: 18

Calipso07

Yeni Üye
Gol atıp yemekten ziyade rakibin top oynamasını istiyorum ben de. Paslaşsınlar kanattan gelsinler kapansınlar vs iyi olurdu

aceylan

Yeni Üye
Origin ID
aCeylan11
Ben slider ile belirli bir düzene soktum ancak her maç anlamsı bir şekilde frikikten gol yiyorum. 60 overall adam 90'a atıyor ya.