• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FİFA19 GERÇEKÇİLİK MODU

Birdaha

Yeni Üye
Kardeş her isteyen yamanı (sayılır yani) kendi sitesinde kullanabiliyomu bazı sitelerde gördümde

M

merturrhan

Ziyaretçi
Bu yamanın sahibi bu siteden biri değil.Bu yamayı yapan Lewis adında bir yabancı,ben sadece korsan oyunlarda çalışmıyor diye para verip(3€) proje dosyası aldım ve yamayla birleştirdim.O şekilde korsanlar çalıştırabildi.Elimde proje dosyası mevcut olsa @hamzasazoglu yamasına eklerdi.Proje dosyası elimde mevcut olmadığı için bilgisayarın silinen dosyalarını geri getirmeyi düşünüyorum.

enharcan

Aktif Üye
Bu yamanın sahibi bu siteden biri değil.Bu yamayı yapan Lewis adında bir yabancı,ben sadece korsan oyunlarda çalışmıyor diye para verip(3€) proje dosyası aldım ve yamayla birleştirdim.O şekilde korsanlar çalıştırabildi.Elimde proje dosyası mevcut olsa @hamzasazoglu yamasına eklerdi.Proje dosyası elimde mevcut olmadığı için bilgisayarın silinen dosyalarını geri getirmeyi düşünüyorum.
Getiremezsen eğer dostum 3 € verip alabilirim hamzaya iletmek için nasıl alacağım konusunda yardımcı olabilirsen.

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Reis ben cahil adamım kurulumu bilmem,bana kurarsan makbule geçer,para istersen para da veririm sorun yok.
estafurullah kardeşim ne cahilliği ne parası lütfen duymamış olayım :)
kurulum aslında çok kolay ekstra hiç bir işlem yapmana gerek yok
oyunun crackliyse update 7 yi kuracaksın kurulum talimaları ile kurulum yapacaksın
https://www.fifabase.com/threads/ftp-19-fifa-turkish-patch-19.4288/
bak bu konuda kurulum videosu var
herşeyi adım adım yaparsan kurulur
bende ki oyun orijinal olduğu için kurulumu daha kolay update derdim yok

NeoF

Tanınan Üye
estafurullah kardeşim ne cahilliği ne parası lütfen duymamış olayım :)
kurulum aslında çok kolay ekstra hiç bir işlem yapmana gerek yok
oyunun crackliyse update 7 yi kuracaksın kurulum talimaları ile kurulum yapacaksın
https://www.fifabase.com/threads/ftp-19-fifa-turkish-patch-19.4288/
bak bu konuda kurulum videosu var
herşeyi adım adım yaparsan kurulur
bende ki oyun orijinal olduğu için kurulumu daha kolay update derdim yok
İnternette bir sürü Frost Mod Manager var hangisini kullanayım dostum :D

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici

NeoF

Tanınan Üye