• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FİFA19 GERÇEKÇİLİK MODU

Merhaba arkadaşlar,sitede bu yama hakkında bir konu açılmış,fakat sadece orijinal oyun sahibi olanlar kullanabiliyor.Korsan oyuncuların da yamayı çalıştırabilmesi için 3€ karşılığında proje dosyası satın aldım.Yama ile birleştirdim ve korsan oyuncular için çalıştırılabilir hale getirdim.Yapmanız gereken tek şey ''Frosty Mod Manager'' ile çalıştırmak olacaktır.Fifa config ayarlarından DirectX 11'e çekmeyi unutmayın.

Yama Linki : https://bit.ly/2GYJtsp

maxresdefault.jpg
YAMANIN ÖZELLİKLERİ :

Gerçekçi Ehlileştirme / Yönetim Kurulu
- Yönetim Kurulu artık daha acımasız ve birkaç ay içinde olsanız bile sizi işten çıkarabilir.
- Şu an lig ve avrupa kupası menajer skoru ve Ehlileştirme açısından daha önemli.
- Finansal sıkılıklar arasındaki boşluğu arttırdı. Ayara bağlı olarak, oyuncu satışlarının% 65,% 75 veya% 95'i transfer bütçenize geri dönüyor.
- Menajer notunuz beraberlikten sonra artmıyor.
- Geçmiş sezon için kalan tüm transfer bütçesinin yenisine eklenmesini sağladı.

Gerçekçi ayarlar
- Sakatlık dönüşleri artık daha gerçekçi ve oyuncular tamamen iyileşmek için 1-2 oyun oynamalı.
- Güncellenen para birimi dönüşümleri.

Gerçekçi oyun
- Oyun şimdi daha zor ve sırayla "senaryo" lardan bazılarını kaldırıyor.
- Derbi ve önemli maçlarda form tutturmak artık daha zor.
- Form oyuncular arasında daha fazla farklılık gösterir.
- Maç derecelendirme formu daha iyi yansıtır.

Gerçekçi Scout
- Bir oyuncuyu bulmak daha az zaman alır.
- Kendi liginde scouting yapmak artık daha kolay.
- Oyuncu verilerinin(BİLGİLERİ) süresi daha fazla zaman alıyor.

Gerçekçi İş Teklifleri
- Artık işinizi iyi yapıyorsanız daha fazla iş teklifi alıyorsunuz, kötü yapıyorsanız daha az alıyorsunuz.
- Sadece başarılı / tanınmış yöneticiler büyük takımlardan teklif alıyor.
- Formdaki oyuncular daha sık teklif alır gündemde olur.

Gerçekçi Moral
- Sadece ilk 11'de oynayan oyuncular, oynatılmazlarsa sinirlenirler ve oyun fırsatı, zamanı gelmezse ayrılmaya çalışırlar.
- Reserve(Rotasyon) oyuncuları sadece birkaç başlangıçtan hoşnut kalırlar.
- Teknik direktörler oyuncularının sözleşmelerinin neredeyse tamamını yeniliyor; bu nedenle hızlı olmanız gerekli.

Gerçekçi Oyuncu Gelişimi / Düşüşü
- Oyuncular kısmen forma dayalı gelişir.
- Eski oyuncular hızlı bir şekilde düşmez ve kaybettiği istatistikler daha yaygındır, bu yüzden Messi 3. sezondaki 10-20 sürat kaybetmez.

Gerçekçi Oyuncu Emekliliği
- Oyuncular şimdi daha uzun süreli oynayabilir (35+) Zlatan İbrahimovic vb.vb.

Gerçekçi Oyuncu Değerleri
- Messi, Mbappe, Ronaldo gibi büyük oyuncular yaklaşık 200 milyon dolar değerinde ve satın almak çok zor.
- Form, moral,kontrat uzunluğu,oyuncuya bağlı.

Gerçekçi Oyuncu Ücretleri
- Ücretler çoğunlukla daha düşük
- Yüksek potansiyeli olan oyuncular artık daha yüksek bir ücret alıyor ve daha fazlasını istiyorlar. (Donnaruma, Mbappe)
- Oyuncular en üst liglerde daha fazlasını, alt liglerde daha azını isterler.
- 90 potansiyel oyuncu nadirdir ve 5 yıldızlı scout ekibi ile çok nadir bulursunuz.
- Scout ekibi daha pahlıdır,ve iyi oyuncu etmek için fazla para ödemeniz gerekir.

Gerçekçi Siming
- Takımlar artık 90 puanla lig kazanıyor.(Premier Lig , LaLiga , Bundesliga) Süper Lig Harici.
- Takımlar şimdi yaklaşık 20 ile küme düştü.(Yabancı Ligler İçin)
- Pozisyonlar daha gerçekçi.
- Golcü oyuncuları daha gerçekçidir.
- Üst düzey asistler, sarı kartlar ve kırmızı kartlar daha gerçekçidir (oyuncu ve miktar)
- Lig oyunlarında daha fazla yaralanma olur.

Gerçekçi Transferler, Krediler ve Müzakereler
- Takımlar şimdi bir pozisyonda stok yapmıyor.
- İngiliz oyuncular İngiltere'den ayrılmaz.
- İyi takımlar kötü oyuncu satmaz.
- Daha fazla transfer gerçekleşir.
- Büyük oyuncular büyük takımlara gider.Küçük takımlara asla gitmezler.
- Oyuncular rakip kulüplere transfer olmazlar.
- Takımlar oyuncular için özellikle de son tarih günlerinde daha fazla ödeme yaparlar.
- Bir takımın en iyi oyuncuları transfer edilemez kiralanamaz.
- Son günlerde transfer yapmak risklidir, sanki teslim edersiniz sanki 3 saat sürebilir.
- Takımlar / oyuncu artık istediklerine göre daha düşük teklifleri kabul ediyor (şimdi pazarlık yapmak çok daha zor)
- Daha gerçekçi lig transfer etkileşimleri.
- Bir oyuncu bir takım için her imza attığında / kredi verdiğinde, her zaman en az 1 potansiyel kaybeder.

Gerçekçi Eğitim
- Artık tüm istatistikleri eğitebilirsiniz (complation, sprint hızı, vb.)
- Gerçekçi istatistikler (penaltı atışı, vb)
- Eğitim daha az OP'dir (yarı etkilidir)

Gelişmiş Menüler (geri eklenen özellikler)
Aşağıdaki menü döşemelerini geri ekledim :
- Kadro Raporu
- Sakatlık Listesi
- Kadro Sıralaması

- Eski lig tablosu (Yeniside mevcut)

Son düzenleme:
hocam yamayı oyuna ekleme konusunda hamza ya da yardım edersen güzel olur toplu bi yama paketi paylaşacak bu yamayı eklemeyi düşünüyordu

arkadaslar bizzat kendisi tarafindan bana yardimci oldugu icin oncelikle tesekkur ederim. Dedikleri dosyalari indirip dikkatli bir sekilde kurarsaniz gercekcilik yamasi calisiyor bilginize..

oyuna giriyor ve rastgele bir zamanda yaklaşık 10 saniye sonra oyundan atıyor . kardeş bir çözümün varmı

YANLIZ DİRECTX 11 DE BAŞLIYOR. SIKINTI BUYMUŞ BENCE SENDE DÜZENLE BİR YERE YAZ YANLIZ DİRECTX 11DE ÇALIŞIYOR DİYE.

ARKADAŞLAR YAMA PTT 1.LİG İLE UYUMLU DEĞİLDİR BİLGİNİZE!!!

GERÇEKÇİLİK YAMASINA UYGUN 4 AĞUSTOSA KADAR YAPILMIŞ GÜNCEL TRANSFER DOSYASINI BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

- https://www.dosya.tc/server21/zunjt3/GUNCEL_TRANSFER.zip.html ( DOSYAMIZIN İÇİNDE 2 TANE (squads) DOSYASI MEVCUTTUR.HER İKİ (squads) DOSYASI'DA 4 AĞUSTOSA KADAR YAPILMIŞ OLAN TRANSFERLERDİR.SADECE OVERALL DEĞİŞİKLİĞİ MEVCUT,BEĞENDİNİZİ KULLANABİLİRSİNİZ İYİ OYUNLAR.

VİRÜS TOTAL : https://www.virustotal.com/gui/file...a02ab7f821c3f637ad40415d07ebb0e3055/detection
Suan oynuyorum ben ptt 1 lig yamasi ile ama hazirda bulunan save bozuluyor yoksa ptt 1 ligle calisiyor

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Hassasiyetin için teşekkür ederim hem yamayı paylaşıp hemde virüs total linkini eklemişsiniz. Teşekkürler

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
bende ki oyun orijinal son update güncel
krampon yamasını kurunca kramponlar gözükmüyor
gerçekçi mod ile uyumlu diye biliyorum ama çalışmıyor ama gerçekçilik modu çalışıyor :)

fkaan1903

Aktif Üye
@merturrhan PTT 1.lig yamasını sildim diğer tüm ekstra forma top yamalarım var verdiğin kadro yamasıylada çalışıyor gerçekçilik modu teşekkür ederim pttsiz yapıcaz :D

Az önce 2 tam maç yaptım bu gerçekçilik moduyla biri normal maç diğeri kariyer modunda, vallahi oyunla alakalı bir değişiklik farkedemedim, bana denk gelmedi herhalde.Değişiklik farkeden arkadaşlar konuda bahsedebilirmi ne bileyim mesela pas şut fauller vs .