• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA18 FIFA TURKISH PATCH || FULL SQUAD ÇIKTI! | BİTMİŞTİR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berat616134

Aktif Üye
@DoctorL Hocam oyuna bakarken bazı futbolcuların eski takımda olduklarını ve bazılarının serbest oyuncularda olduğunu fark ettim mesela trabzonspor için filip novak eski takımındaydı diğerlerini pek bakamadım ama bi bak istersen müsait zamanda yok dediğin bazı oyuncular eski takımında veya serbest statüde olabilir işine yarayabilir diye düşündüm

DoctorL

Tanınan Üye
Origin ID
DoctorLL
@DoctorL Hocam oyuna bakarken bazı futbolcuların eski takımda olduklarını ve bazılarının serbest oyuncularda olduğunu fark ettim mesela trabzonspor için filip novak eski takımındaydı diğerlerini pek bakamadım ama bi bak istersen müsait zamanda yok dediğin bazı oyuncular eski takımında veya serbest statüde olabilir işine yarayabilir diye düşündüm
Teşekkürler bakacağım.

DoctorL

Tanınan Üye
Origin ID
DoctorLL
FIFA TURKİSH PATCH || @hamzasazoglu yaptığı FTP yaması için yapımına başladığım '' kadro '' ile ilgili bilgilendirmeleri bu konu üzerinden yapacağım. Eğerki istekleriniz olursa yine bu konu üzerinden bildirebilirsiniz. İndirme Linki konunun en altındadır.

# Oyuncu oluşturmada sıkıntı olduğu için PTT 1. Ligteki takımların kadrolarında sorunlar oluştu eski oyuncuların bazılarını göndermedim. Ve aynı şekil olmayan oyuncuları yaratamıyorum.

# Yamada eksikler olabilir bunları bildirirseniz FİX yayınlarım. Manuel olarak yaptığım için hata çıkması olası bi durumdur. Keyifli Oyunlar dilerim

KADRO YAMASINDAN GÖRÜNTÜLER.

Screenshot_2.pngScreenshot_4.png

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
TS.png

# Yama ilerleme durumu #

- TFF 1. LİG KOMPLE BİTMİŞTİR
- SPOR TOTO SÜPER LİG KOMPLE BİTMİŞTİR
- İSPANYA LİGİ %100
- İTALYA LİGİ %100
- FRANSA %100
- ALMANYA %100
- İNGİLTERE %100
- HOLLANDA %100
- PORTEKİZ %100

$$ İNDİRME LİNKİ $$

✔http://www.mediafire.com/file/ppphyh5bbv7hdpk/DoctorLFINAL.zip/file✔

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...