• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA18 FIFA TURKISH PATCH || FULL SQUAD ÇIKTI! | BİTMİŞTİR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kamei

Yeni Üye
FIFA TURKİSH PATCH || @hamzasazoglu yaptığı FTP yaması için yapımına başladığım '' kadro '' ile ilgili bilgilendirmeleri bu konu üzerinden yapacağım. Eğerki istekleriniz olursa yine bu konu üzerinden bildirebilirsiniz. İndirme Linki konunun en altındadır.

# Oyuncu oluşturmada sıkıntı olduğu için PTT 1. Ligteki takımların kadrolarında sorunlar oluştu eski oyuncuların bazılarını göndermedim. Ve aynı şekil olmayan oyuncuları yaratamıyorum.

# Ek olarak şuanki yama sürümü BETA SÜRÜM olarak adlandırılmıştır.

KADRO YAMASINDAN GÖRÜNTÜLER.

Ekli dosyayı görüntüle 4855Ekli dosyayı görüntüle 4856

# Yama ilerleme durumu #

BETA SÜRÜM İÇERİK

- TFF 1. LİG KOMPLE BİTMİŞTİR
- SPOR TOTO SÜPER LİG KOMPLE BİTMİŞTİR
- İSPANYA LİGİ %10
- İTALYA LİGİ %30
- FRANSA %2
- ALMANYA %8
- İNGİLTERE %1
- AMERİKA %0
- HOLLANDA %0
- RUSYA %0

- BELÇİKA %0

$$ İNDİRME LİNKİ $$

http://www.mediafire.com/file/vg2qgblecg4e2xl/FTP_PATCH_SQUADD.zip/file
trabzonsporu çok eksik bırakmışsın. nwakaeme ve novak yok. bir kaç oyuncularda yok.

berat616134

Aktif Üye
Dosyayı yükledim fakat bir suru eksik var mesela trabzonspor da toure hosseini nwakaeme (ismini Yazamamış olabilirim :)) gibi çok eksikler var onlar tam sürüm de düzelecek mi ?

DoctorL

Tanınan Üye
Origin ID
DoctorLL
trabzonsporu çok eksik bırakmışsın. nwakaeme ve novak yok. bir kaç oyuncularda yok.
Keşke okuduklarınızı iyi anlayabilseniz. O oyuncular oyunda mevcut olmadığı için bende oluşturamadığım için yoklar. Oluuşturamama sebebim ise yamadan kaynaklı oyuncu düzenleme kısmında atıyor. Yoksa hepsini ekleyecektim

berat616134

Aktif Üye
Keşke okuduklarınızı iyi anlayabilseniz. O oyuncular oyunda mevcut olmadığı için bende oluşturamadığım için yoklar. Oluuşturamama sebebim ise yamadan kaynaklı oyuncu düzenleme kısmında atıyor. Yoksa hepsini ekleyecektim
şimdi ne olacak ozaman az bi eksik de yok çünkü baya bi var

xKadirAlp68

Aktif Üye
Abi Fenerbahçe kariyeri yaparken gördümde Slimani,Ayew, ve Benzia kiralık olmasına rağmen transfer edilmiş gözüküyor Onuda düzeltirsen sevinirim :)

xKadirAlp68

Aktif Üye
Abi bide bizde bu ratingler üzerinde oynama yapabiliyormuyuz cg expoler ile? Yada transferlerde falan?

DoctorL

Tanınan Üye
Origin ID
DoctorLL
İTALYA - İSPANYA BİTMİŞTİR. FRANSA - ALMANYA KISMEN BİTMİŞTİR. GÜNCELLEME SEBEBİM DAHA İYİ ZEVK ALMANIZ İÇİN.

KONU KİLİTLENECEKTİR.

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
kanka ne zaman gelir yeni güncelleme

ugursans

Aktif Üye
bırde şu sorunu çözebılırsenız cok ıyı olucak dostum. takımdan herhangı bırı mac ıcınde sarı kart gordugu zaman kırmızı kart gormus gıbı oluyor 1 mac ceza alıyor
Onu ben hamzaya dedimde öyle bişey olmuyor dedi o hata bendede var. İngiltere liginde demi.

Origin ID
fenerbahçeli1734
reis svillar yamada anderletch de nomal takımı benfica onu düzeltirsen yararına olur

DoctorL

Tanınan Üye
Origin ID
DoctorLL
Arkadaşlar bakın demekten bıktım lütfen bi araştırın forumda. Konuyada yazdım onudamı okumuyorsunuz ya? Oyuncu ekleme sorunlu olduğu için ekleyemiyorum oyuncu falan. Oyuncular yanlış takımdaysa yazın hepsini düzeltip fix atarım atladıklarım olmuştur çünkü birsürü oyuncu transfer ettim gönderdim falan

ugursans

Aktif Üye
Arkadaşlar bakın demekten bıktım lütfen bi araştırın forumda. Konuyada yazdım onudamı okumuyorsunuz ya? Oyuncu ekleme sorunlu olduğu için ekleyemiyorum oyuncu falan. Oyuncular yanlış takımdaysa yazın hepsini düzeltip fix atarım atladıklarım olmuştur çünkü birsürü oyuncu transfer ettim gönderdim falan
Peki kardeşim serbest oyunculardan düzenleme yapsan ordandamı atıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...