• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

[FIFA BASÉ] Oyun İçi Ekran Görüntüleri

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Hocam harika bir haber bu,valla bir an önce bekliyoruz yamayı da konuyu da,emeğinize sağlık.En kısa sürede çözülmesi dileğiyle sorunun
@theoztrk kardeşimin emekleriyle çok şükür çozüldü sayılır, son detaylarla ilgileniyoruz, ardından bazı transferleri tamamlayıp bitireceğiz inşallah :)

hayrisinan

Üye
Beyler manager fotolarını görünce canım çekti. Oynayasım geldi. Acaba fm 19 için şubat transfer güncellemesi bulan var mı?

Dettlaff*

Tanınan Üye
Elite evrenindeki Atatürk İstasyonu'ndan iki resim. Yörüngesindeki gezegenin adı da Yeni Türkiye anlamına gelen New Turkey.

20200611173043_1.jpg
20200611173218_1.jpg

NeymarDaSilva

Aktif Üye
Kök saldık efendim.:D Şaka bir yana R6 oynayan varsa taktiklerinizi bekliyorum. Çünkü ilk defa oynayacağım ve pek fazla bilgim yok oyun hakkında.Ekli dosyayı görüntüle 11064
Klan şart dostum... Çünkü tek emin ol çok zorlanıyorsun.. :)
Youtube videoları izlediysen sorun yok. Çözersin o halde..
Botlarla biraz alıştırma yapabilirsin.
Sonrası kendisi gelir. :) Herkes ben değil cozersin sen .. Ben tek r6 da cok zorlandım. :) Bi ara donerim umarım yine.

Dettlaff*

Tanınan Üye
Klan şart dostum... Çünkü tek emin ol çok zorlanıyorsun.. :)
Youtube videoları izlediysen sorun yok. Çözersin o halde..
Botlarla biraz alıştırma yapabilirsin.
Sonrası kendisi gelir. :) Herkes ben değil cozersin sen .. Ben tek r6 da cok zorlandım. :) Bi ara donerim umarım yine.
Tavsiyeler için teşekkür ederim. Zamanla alışacağımı düşünüyorum.:) Youtube'dan takip ettiğim kadarıyla tamamen taktiğe dayalı bir oyun. CS, CoD tarzında değil.

Son düzenleme:

Diablo

Tanınan Üye