• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

[FIFA BASÉ] Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Kendomen

Yeni Üye

trazela

Üye
Aslında neredeyse bitti Süper Lig takımları ile ilgili maç sonunda donma sorununu çözmeye çalışıyoruz, alternatif fikirlerimiz de var lakin en hatasız hali ile çıkması lazım... ;)
Hocam harika bir haber bu,valla bir an önce bekliyoruz yamayı da konuyu da,emeğinize sağlık.En kısa sürede çözülmesi dileğiyle sorunun

Dettlaff*

Tanınan Üye
Derbi heyecanına çoktan girdik bile. Sizce maçın sonucu ne olur, benim tahminim berabere olacağı yönünde.

GS Sözlükte gezinirken çok acayip bir derbi tahminiyle karşılaştım.

1- Süper Lig'in 23. Hafta maçı
2- Maçın günü 23 Şubat
3- GS'nin deplasmanda attığı ve yediği gollerin toplamı 23
4- FB'nin iç sahada topladığı puan 23.
5- GS şampiyon olması halinde FB'ye 23 kupa fark atacak.
6- Fatih Terim 23. derbi galibiyeti için sahaya çıkacak.
7- Ersun Yanal'ın FB'nin başında 22 mağlubiyeti bulunuyor. GS kazanırsa 23 olacak.
8- GS'nin Kadıköy'de oynadığı son maçtan bu yana aldığı galibiyet sayısı 23
9- GS gol atarsa son 23 yılda Kadıköy'de 23. kez gol sevinci yaşamış olacak.

Şimdiden 3-2 GS galibiyeti ile bitmiş maç.:D

Dettlaff*

Tanınan Üye
Kök saldık efendim.:D Şaka bir yana R6 oynayan varsa taktiklerinizi bekliyorum. Çünkü ilk defa oynayacağım ve pek fazla bilgim yok oyun hakkında.Ekran Görüntüsü (66).png

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Atabilirmisin Bide 13 ve 17 Arasına Kadar Oynamıstım Serilerini Bi Taktik Vardı Oyuncu Satıp Para Kazanmak İcin Ornegin Real Madridi Ekliyosun Oyuna Sonra Ordan Kendi Takımındakı Oyuncuyu Yuksek Miktara Satıyosun Bide 4-0 Yenilgi Yasadıgın Maclarda 2.Rovansta Mevkilerini Degistirip Yenebiliyodun Bu Taktikler Cok İsime Yarıyordu Yenilgiyi Zor Durumda Yapıyodum Transfer Varmı Hala Oyle
İstersen menajer ekle kısmından fake bir menajer ekleyip oyuncuyu yüksek miktara sayabilirsin ama ne gerçekçiliği kalır ki. 13 den 20 ye kadar her seriyi oynadım ama o bahsettiğin mevki değiştir olayını hiç yapmadım

samet52Fb

Aktif Üye
Origin ID
Unal2006
İstersen menajer ekle kısmından fake bir menajer ekleyip oyuncuyu yüksek miktara sayabilirsin ama ne gerçekçiliği kalır ki. 13 den 20 ye kadar her seriyi oynadım ama o bahsettiğin mevki değiştir olayını hiç yapmadım
Forvetle Kaleci Degistiriyorsun Bi Nevi Hile Oluyor Oda Mesela Real Madrıd 4 Atarsa Clde Kaleciyi Forvete Koyuyosun Macı Yenme İhtimalin Yukseliyor
Bunu Daha Yapmıyorum Daha Gercekcilik Bozuluyor O Oyuncu Listesini Atabilirmisin

Dettlaff*

Tanınan Üye
Başlıyorum bakalım. Andromeda'da olduğu gibi 15 dakika oynayıp silmem umarım. Mod desteği varmış oyunun. Grafik modu önerilerinizi bekliyorum.

2020.05.16-16.36.png

Son düzenleme:

SuperMasive

Aktif Üye
Origin ID
SuperMasive77
Kardeş oyunda Cultistler var. Onları öldüreceksin.