• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Fifa 2020

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Aynen bizde herkes korsan oynadığı için EA eklese ne eklemese ne. Sonuçta yabancılar 1. Ligi oynamayacağı için Türkiye satışları önlemli ve bizde neredeyse herkes korsan.
bak bende mesela korsan oynuyorum maddi imkansızlıklar yüzünden ama işim param falan olsa bile ben 300-400 tl veremem bir oyuna. zamanla eklenir 1. lig diyip zamana bırakıyorum :)

reqoda

Superiority Patch Yapımcısı
Yönetici
Origin ID
Reqoda
Korsan ve dövizi bir kenara bıraksak EA'in de biraz ülkeye yatırım yapması lazım. Yıllardır origin'e ne Türkçe arayüz ne de Türk Lirası'nı eklemediler. Oyuncu çekmek istiyorlarsa bunları yapmalılar. Mesela konami, pes steam üzerinde 50 euro iken ülkemizde satış fiyatı 221tl. EA de bu tarz özel fiyatlandırmalar yapmadıkça Türkiye pazarına giremez. Hoş Türkiye pazarına girmeye ihtiyaçları var mı? Orası tartışılır.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Korsan ve dövizi bir kenara bıraksak EA'in de biraz ülkeye yatırım yapması lazım. Yıllardır origin'e ne Türkçe arayüz ne de Türk Lirası'nı eklemediler. Oyuncu çekmek istiyorlarsa bunları yapmalılar. Mesela konami, pes steam üzerinde 50 euro iken ülkemizde satış fiyatı 221tl. EA de bu tarz özel fiyatlandırmalar yapmadıkça Türkiye pazarına giremez. Hoş Türkiye pazarına girmeye ihtiyaçları var mı? Orası tartışılır.
aslında yavaş yavaş fifa türkiye den ilgiyi çekiyor gibime geldi
aslında hepsi birbirine çapraz gidiyor sanki
fifaya göre türkiye de ki satış düşüklüğü lige verilen az önemin sebebi
kullanıcıya göre de fifaya biçilen fiyat- kariyer içinde yapılmayan yenilikller- eklenmeyen türk lirası - satın alma opsiyonlu kiralık olayı eklememe- kariyer de ki kaleci sorunları- fut ( hiç oynamadım ama okuduğum yazılara göre yorumum) için yapılan hile oranı

aslında biz fifa ya kızıyoruz kendi çapımız da haklı olarak
onlar da bize kızıyor ülkemiz de hasılat az olduğu için
bakalım zamanla neler olacak göreceğiz İNŞALLAH yarın öbür gün ligimizi de kaldırmazlar :)

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Özellikle 2016'dan itibaren yükselişte olan Türkiye oyun pazarı geride bıraktığımız 2018 yılında ilk 5'e girdi, yani döviz karşısında yerlerde sürünen para birimine rağmen bu kadar satış olan bir ülkede saygı duyulması gerekilen bir oyuncu kitlesi vardır, bize denk gelir mi bilemiyorum fakat gelecek nesiller tartışmasız Türkçe seslendirmenin dahi olacağı oyunlar göreceğe benziyor, önümüzdeki seneler bunlara gebe... :)

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Özellikle 2016'dan itibaren yükselişte olan Türkiye oyun pazarı geride bıraktığımız 2018 yılında ilk 5'e girdi, yani döviz karşısında yerlerde sürünen para birimine rağmen bu kadar satış olan bir ülkede saygı duyulması gerekilen bir oyuncu kitlesi vardır, bize denk gelir mi bilemiyorum fakat gelecek nesiller tartışmasız Türkçe seslendirmenin dahi olacağı oyunlar göreceğe benziyor, önümüzdeki seneler bunlara gebe... :)
2019 oyun açısından çok keyifli geçiyor ve geçeceğe benzeyecek abi
ama dediğim gibi fifanın herhalde ülke kotası var
türkiye de 500 bin satıyorsa onlar da 1 milyon diye hedefliyordur belki.
ama dediğin gibi gelecek nesil oyun açısından çok şanslı olabilir :)