• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA20 Fifa 20 tepki vermeme sorunu

Dün bir sıkıntı yoktu ancak bugün oyuna girmeye çalışıyorum oyna'ya tıkladığımda hiç tepki vermiyor oyun

Gerçekten ilginç. Yabancı kaynaklı sitelerde herhangi bir bilgi var mı bu olayla ilgili? Bir de görev yöneticisini açıp kontrol etmenizi öneririm. Fifa 20 zaten açık duruyor olabilir. Eğer öyle bir durum söz konusuysa görevi sonlandırıp tekrar deneyin

Gerçekten ilginç. Yabancı kaynaklı sitelerde herhangi bir bilgi var mı bu olayla ilgili? Bir de görev yöneticisini açıp kontrol etmenizi öneririm. Fifa 20 zaten açık duruyor olabilir. Eğer öyle bir durum söz konusuysa görevi sonlandırıp tekrar deneyin
cloud save tarzı bir şeyler geldi originde

oyun görev yöneticisinde gözüküyor sonra kapanıyor

eNeS

Moderatör
Yönetici
Bende de olmuştu böyle bir şey Origin Betayı kurup çözmüştüm galiba.

Yasinakbulut

Tanınan Üye
Origin ID
akbulutyasin
Oyunun dosyalarını full silip baştan indirmeyi deneyebilirsin.

Windows 10 Güncelleme yardımcısını yükleyin sonra güncelleyin sorun çözülüyor bende 24 saattir bununla uğraşıyorum dediklerimi yapın sorununuz düzelicektir oyunu filan silmeyin internette dep kapatma filan demişler hepsini yaptım sorunu ortadan kaldırmıyor tepkisizlik sorununun onla alakası yok :)