• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA20 FIFA 20 Korsan Takip

Diablo

Tanınan Üye
Arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi,arkadaşların başka yerlerde gördüğü crackleri indirip,trojan ve ya virüs kapmamaları için açılmıştır.

FIFA 20 : KIRILMADI

FIFA 20 Update : KIRILMADI(ORIGIN ICIN CIKTI)

Kırıldığı zaman o yazı yeşil olup,DM'den mesaj atanlara link atılacaktır.

İyi forumlar.

NOT : Aldığım bir bilgiye göre Borderlands 3,eFootball PES 2020'den sonra FIFA 20 kırma girişimi başlayacak,internette gördüklerinize inanmayınız,yazı yeşil olunca çoğu arkadaşa atacağım.

NOT 2 : Konu kapatıldı,4-5 arkadaşın tekrar açmamı istemesi üzerine tekrar konuyu açtım.

Origin ID
miracovski
Muhtemelen crack ilk updateden sonra kırılır diye bekliyordum gözükende öyle

Arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi,arkadaşların başka yerlerde gördüğü crackleri indirip,trojan ve ya virüs kapmamaları için açılmıştır.

FIFA 20 : KIRILMADI

FIFA 20 Update : KIRILMADI(ORIGIN ICIN CIKTI)

Kırıldığı zaman o yazı yeşil olup,DM'den mesaj atanlara link atılacaktır.

İyi forumlar.

NOT : Aldığım bir bilgiye göre Borderlands 3,eFootball PES 2020'den sonra FIFA 20 kırma girişimi başlayacak,internette gördüklerinize inanmayınız,yazı yeşil olunca çoğu arkadaşa atacağım.

NOT 2 : Konu kapatıldı,4-5 arkadaşın tekrar açmamı istemesi üzerine tekrar konuyu açtım.
şuan border3 ve pes 20 mi kırmaya çalışıyorlar

ilk update ne zaman çıkacak tarih olarak ?

ilk update ne zaman çıkacak tarih olarak ?

Diablo

Tanınan Üye
Arkadaşlar,malum kariyer fixlendi ve Pes 2020 neredeyse %75 oranında kırıldı,ben de rüyamda 2 seferdir ayın 18'inde kırıldığını görüyorum yani 3 gün sonra,inşallah doğru olur rüyam :D

Felhasan

Aktif Üye
Arkadaşlar,malum kariyer fixlendi ve Pes 2020 neredeyse %75 oranında kırıldı,ben de rüyamda 2 seferdir ayın 18'inde kırıldığını görüyorum yani 3 gün sonra,inşallah doğru olur rüyam :D
Kariyerin fixlenmesi ile ne ilgisi var kırılmanın ?

Diablo

Tanınan Üye
Kariyerin fixlenmesi ile ne ilgisi var kırılmanın ?
Çünkü,çoğu zaman hatalı oyunları kırmazlar,ancak update çıktığı için kırılmaya başlarlar,bir de sen düşün.

Bozuk bir oyunu yayar mısın? Hadi kırdın diyelim,sonra 3-4 update çıkacak onları da teker teker kırar mısın? :)

Çünkü,çoğu zaman hatalı oyunları kırmazlar,ancak update çıktığı için kırılmaya başlarlar,bir de sen düşün.

Bozuk bir oyunu yayar mısın? Hadi kırdın diyelim,sonra 3-4 update çıkacak onları da teker teker kırar mısın? :)
inşallah rüyan doğrudur reis bir güncel futbol oyunu gelsinde hangisin gelirse ikiside birbirini idare eder zaten

Origin ID
freeeagle1903
fifa 19 68 günde kırılmıs buda 55-60 günde kırılır gibime geliyor

Diablo

Tanınan Üye
Konu günceldir,kırıldığı anda linki isteyen kişilere "PM" üzerinden atacağım.