• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA 20 KARİYER MODU EKLENTİLERİ!

kayansait

Aktif Üye
Bence Fifa planlı bir şekilde hareket ediyor rakibine bakıyor gelişme varsa ekliyor geçen sene transfer görüşmesinin ekledi bu sene basın toplantısını hayır yani koskoca EA akıl edemiyecek mi önce Pes ön plana çıkıyor sonra tüm dikkatleri tekrar üstüne çekiyor gibi

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Bence Fifa planlı bir şekilde hareket ediyor rakibine bakıyor gelişme varsa ekliyor geçen sene transfer görüşmesinin ekledi bu sene basın toplantısını hayır yani koskoca EA akıl edemiyecek mi önce Pes ön plana çıkıyor sonra tüm dikkatleri tekrar üstüne çekiyor gibi
fifa bence bütün yenilikleri yeni oyun motoruyla beraber sunacak.
oynanış kaleciler yapay zeka tribün taraftar vs vs. hepsi için biraz zaman bekliyor.
böyle yavaş yavaş yenilik yapmasında ki sebep de bence oyuncular bir anda kaçmasın diye
düşünsene 19 çıkartıyorlar ama 18 e sangi güncelleme yapılmış gibi
20 çıkarıyorlar 19 a güncelleme yapılmış gibi
şu bir gerçek ki pes gözle görülür değişiklikler yapmayı başardı.
oyuncu kariyerin de 2016 dan bu yana yedek kalabiliyoruz
ama bu fifa da yok. istese fifa bunu yapabilir.
sadece zamanı bekliyorlar bence :)

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı / Yönetici
Yönetici

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Arkadaşlar PES'in gelişmesi ve oyunu iyi yapması FIFA'yı gelişmeye zorluyor aksi takdirde 3 yılda bir damla damla değişiklik görürüz, menajerin tipini özelleştirmek gibi basit bir şeyi bile 4 sene bekledik... O yüzden PES'in gelişmesini dilemek kimseyi PES fanı yapmaz aksine FIFA'nın gelişmek zorunda kalması için PES'in daha da zorlamasını istiyorum zira EA Sports kendini iyice tekel sanmaya başlamıştı... :)

hamzasazoglu

Yönetici
Arkadaşlar PES'in gelişmesi ve oyunu iyi yapması FIFA'yı gelişmeye zorluyor aksi takdirde 3 yılda bir damla damla değişiklik görürüz, menajerin tipini özelleştirmek gibi basit bir şeyi bile 4 sene bekledik... O yüzden PES'in gelişmesini dilemek kimseyi PES fanı yapmaz aksine FIFA'nın gelişmek zorunda kalması için PES'in daha da zorlamasını istiyorum zira EA Sports kendini iyice tekel sanmaya başlamıştı... :)
Aynan öyle aslında hocam. Juventus olayıda çok iyi oldu bir yana, ders alsınlar. :)

hamzasazoglu

Yönetici
ARKADAŞLAR HAYIRLI OLSUN;
1- OYUNCU KARİYERİNDE DE FİLM TARZINDA [SİMÜLE] TRANSFER GÖRÜŞMELERİ OLACAK!
2- TEKNİK DİREKTÖR SEÇİMİ BAŞINDA SEÇİLEBİLECEK KARAKTERLER GİBİ KARAKTER SEÇİMİ GİBİ BİR ALAN DA OLACAKMIŞ.. SÜPER EKLENTİLER VAR..

hamzasazoglu

Yönetici
ARKADAŞLAR BİR BİLGİ PAYLAŞAYIM; FIFA DEFAULT [VARSAYILAN] SCOREBOARD OLAYINA SON VERDİ! HER LİGDE ARTIK KENDİNE ÖZGÜ SCOREBOARD OLACAK! SÜPER LİG 'DEN BİR GÖRÜNTÜYÜ DE SİZLERLE PAYLAŞIYORUM..;

TÜYO NOT: BU ARADA BİRŞEY DAHA DİKKATİMİ ÇEKTİ; TAKIM İSİMLERİ TAM HALE GELMİŞ. [FENERBAHÇE - FENERBAHÇE SK]

1565732511396.png
1565732842763.png

Origin ID
lazrail_61
arkadaşlar rezalet bir oyun olacak bizim için hiç abartmıyorum. Süper lige bir gram değer verilmemiş oyuncu yüzleri yok gittikçe daha da değer vermemeye özen göstermemeye başladı fifa.

hamzasazoglu

Yönetici
arkadaşlar rezalet bir oyun olacak bizim için hiç abartmıyorum. Süper lige bir gram değer verilmemiş oyuncu yüzleri yok gittikçe daha da değer vermemeye özen göstermemeye başladı fifa.
Yüz yok dedikleri sürüm 'BETA'. Evet bundan sonra da yüz eklerlerse en fazla 5-10 oyuncu için olur. Ama oyunu oynamadan yargılamamak lazım. Ben birçok bilgiye eriştim fakat paylaşmıyorum. Emin ol süper olmuş oyun. ;)

Origin ID
lazrail_61
Yüz yok dedikleri sürüm 'BETA'. Evet bundan sonra da yüz eklerlerse en fazla 5-10 oyuncu için olur. Ama oyunu oynamadan yargılamamak lazım. Ben birçok bilgiye eriştim fakat paylaşmıyorum. Emin ol süper olmuş oyun. ;)
hocam geçen senede mükemmel diyorduk çıkmadan önce oyun önümüze geldi buglarla glitch lerle dolu ayrıca süperlig değersiz bir ligmiş gibi hiç önem verilmemişti. bu sene de aynısını yapacak fifa çünkü her sene aynısını yapıyor