• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

Fifa 20 Crack

Rockers

Yeni Üye
Ben hayatımda ilk defa böyle bir şey görüyorum. Bu crack nasıl çıkmaz ya 276 gün olmuş tamı tamına 276 inanamıyorum ya.

tariktanta

Üye
fifa 21 ön siparişi başladı boşver 20 yi belki kırmazlar bile 17 de kırılmamıştı

tariktanta

Üye
bizim hakkımız malesef korsani seviyor sonra diyorlar ki neden turkce spiker yada oyunlar turkce gelmiyor diyorlar artik oyun kirmak öle kolay diyil bekledim oyunlar vardi kirilmadi gittim orj aldim ne yapayim beklemedim
benimde beklediğim vardı re 3 rdr 2 vs gittim birini 10 diğerini 15 tlye aldım 3 ay oldu hala duruyor rdr de online a da giriyorum resident evil i de bitirdim çok karlıydı valla bekleyemem kırılmasını

scorpionn82

Aktif Üye
benimde beklediğim vardı re 3 rdr 2 vs gittim birini 10 diğerini 15 tlye aldım 3 ay oldu hala duruyor rdr de online a da giriyorum resident evil i de bitirdim çok karlıydı valla bekleyemem kırılmasını
bende öle yaptim kardeşim oyunu o fiyata nasil aldin

Rockers

Yeni Üye
bizim hakkımız malesef korsani seviyor sonra diyorlar ki neden turkce spiker yada oyunlar turkce gelmiyor diyorlar artik oyun kirmak öle kolay diyil bekledim oyunlar vardi kirilmadi gittim orj aldim ne yapayim beklemedim
haklısın da alacak durumu olan var olamayan var ona o bütçeyi ayıramayacak insanlar da var malesef