• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA 20 BOMBA GİBİ GELİYOR DESEM YERİDİR!!!!!

Origin ID
shawarpers
Yüksek ihtimal kariyerde her sezon başı yeni forma tasarlama ve stadyum ayarları olabilirmiş.
Her sene boş hevesler beklemekten yorulan bir fifa kullanıcısıyım. Isıtıp ısıtıp insanların önüne sunuyorlar. Umarım bu sene farklı ve çok özellik gelir.

xckralmotus

Tanınan Üye
Origin ID
xckralmotus
Arkadaşlar Kariyer Modu eklentileri Temmuz ayında açıklanacakmış. Her alanda yenilik var.
ooo güzel haber kardeşim. İlla oynama yaparlar dedim küçükte olsa dedim :)

Yüksek ihtimal kariyerde her sezon başı yeni forma tasarlama ve stadyum ayarları olabilirmiş.
bak bu on numara bir durum olur FIFA yaparsa :)

Her sene boş hevesler beklemekten yorulan bir fifa kullanıcısıyım. Isıtıp ısıtıp insanların önüne sunuyorlar. Umarım bu sene farklı ve çok özellik gelir.
:D

Çok şükür kariyer de yenilik var galiba
:D

xckralmotus

Tanınan Üye
Origin ID
xckralmotus
EA 2012 yılında FIFA Street diye oyun çıkarmıştı onun PC versiyonu çıkmamıştı. Yaklaşık 7 yıldır ben bu modu bekliyorum :D Benim için on numara oldu bu durum :D Fakat ben askerde olacağım şansa bak :D @Onurg1997 @hamzasazoglu

Son düzenleme:

nino

Aktif Üye
Origin ID
kerhaj
Adamlar rahat rakip yok ... Arkadaşlar sizin aklınızda hep sokak futbolu var hayır anlamadim fifa 17 de sokak olsa gene aynı sizi heyecanlandiran ne ? Oyun mekaniği aynı vücut tipleri aynı biraz oyuncu yüzü için ışıklandırma birkaç tanede animasyon al sana fifa 20. . Hani pes çıksa ben gene burdayım dese rekabetin tadından yenmez. . Tek artısi modlarda yapacağı iyileştirmeler

xckralmotus

Tanınan Üye
Origin ID
xckralmotus
Adamlar rahat rakip yok ... Allah belanizi versin Konami! Arkadaşlar sizin aklınızda hep sokak futbolu var hayır anlamadim fifa 17 de sokak olsa gene aynı sizi heyecanlandiran ne ? Oyun mekaniği aynı vücut tipleri aynı biraz oyuncu yüzü için ışıklandırma birkaç tanede animasyon al sana fifa 20. . Hani pes çıksa ben gene burdayım dese rekabetin tadından yenmez. . Tek artısi modlarda yapacağı iyileştirmeler
Kendi düşüncem KONAMI PES 13 den sonra gerçekten oynanmaz hale geldi. PES 14-15-16-17-18 ve 19 hiç tat vermedi bana. FIFA kaç yıldır futbol oyununda üstün taraf gerçekten bana göre. Heyecanlandıran durumuna gelince EA 2012 yılında FIFA Street adlı oyunu çıkardı ve bu oyun PC versiyonuna çıkmadı hareketler olsun, oynanış olsun bambaşkaydı. FIFA 20 de bu özellik beni sevindirdi çünkü FIFA Street oynamak istiyordum yıllardır. Bu modda oynanış normal oynanıştan daha farklı olacaktır. Neden dersen;

1- Çıkış yapacağı mod olduğu için.
2- Daha öncesinde böyle bir oyun piyasaya süren EA bencede aynı özellikleri taşıyan ve hatta üstüne katarak oynanış vs. olsun moda yükleyecektir.

Ben ayraten çok mutlu oldum bu modu çok bekliyordum çünkü :) Askerden dönünce inşaAllah bu modu oynayacağım direk :)

Son düzenleme:

xckralmotus

Tanınan Üye
Origin ID
xckralmotus
+1 YENİ GÜNCEL BİLGİLER KONUYA EKLENMİŞTİR!