• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Fifa 19 Siyah Çim Sorunu

More17

Moderatör
Yönetici
Bende de aynı sorun bulunmakta maçtan önceki antrenmanlarda saha çimlerinde herhangi bir sıkıntı bulunmasa da maçta saha çimleri siyah olmakta. Ekran Kartım Ati Radeon 6510 (2gb) ne yapmam lazım ? Fix crack yükledim
hangi fixi yükledin kardeşim

navy

Yeni Üye
STADION 23. MAJ gibi stadlarda oynamayı deneyiniz.O tarz küçük stadlarda çim normale dönecektir.Ancak reklam panoları ve pankartlar gibi nesneler siyah kalır.Ekran kartınızdan kaynaklı bir problem büyük stadların texture dosyalarını yükleyemiyor ekran kartınız.Çözümünün de bulunacağını sanmıyorum.Tamamen sistem yetersizliğinden kaynaklı bir problem iyi forumlar.

eNeS

Moderatör
Yönetici
Origin ID
henesaktas
AMD ekran kartı sürücü dosyaları zarar görmüş .Display Driver Uninstaller programıyla kaldırın ve en güncel sürümü kurun sorun ortadan kalkmış olacak benzer sorunu bende yaşadım bu şekilde çözdüm.

aknklksy

Yeni Üye
Sorun yaşayanlar Enes'in yöntemini deneyip çözüme ulaşabildi mi?

Amd radeon hd 7650m

driver kaldırdım. Tekrar kurarken hata veriyor. Sistem geri yükledim.

Ben kaliteyi en yükseğe aldım. Biraz düzeldi.

Yanı Display Driver Uninstaller çözmedi bende. 3 saat uğraştım olmadı

Origin ID
lew4ndowski
Ekran kartım İntel HD Graphics 5500 Yalnız onda nasıl yapılacak? FİFA 18'i sorunsuz kasmadan akıcı bir şekilde oynatan ekran kartı FİFA 19 uda oynatır bence böyle yapması çok tuhaf zaten FİFA 18 ile 19 arasında o kadar fark yok bence bi şampiyonlar ligi avrupa ligis vs lisanslanmış o kadar ekstra bişey göremedim ben