• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Fifa 19 Renk solukluğu %10000 Çözüm #ReShade

Teşekkürler ilgileneceğim. Daha önce CM13, CM14, CM15 yama araçları ile uğraşmıştım. Bunu da halledebilirim öyleyse. :)

Origin ID
HakanDurukan52
menü açılmadıysa fifanın klasöründeki d3d9.dll nin ismini dxgi.dll yapın sorun çözülecektir ben öyle yaptım açıldı menü
Açılmayınca bende dediğin gibi d3d9.dll'yi dxgi.dll yaptım ama oyuna girmeye çalıştığım zaman oyundan atıyor.Oyunum orjinal plati.ru sitesinden aldım.Bu program malesef çalışmadı.Sift+f2 yaptım sift+home yaptım ve sadece home tuşuna bastım yine olmadı.Lütfen yardımcı olunuz arkadaşlar.

Son düzenleme:
Açılmayınca bende dediğin gibi d3d9.dll'yi dxgi.dll yaptım ama oyuna girmeye çalıştığım zaman oyundan atıyor.Oyunum orjinal plati.ru sitesinden aldım.Bu program malesef çalışmadı.Sift+f2 yaptım sift+home yaptım ve sadece home tuşuna bastım yine olmadı.Lütfen yardımcı olunuz arkadaşlar.
Allah Allah bende çalışmıştı

Origin ID
scorpionnn1903
Artık can sıkmaya başlayan bu konuya açıklık getireyim istedim.
Youtube da Technopat kanalında denk geldiğim bu yararlı içeriği burda paylaşmak istedim.
(FPS düşürmüyor)

(BU VİDEOYA BAKARAK YAPABİLİRSİNİZ)

İNDİRME LİNKİ: https://reshade.me/

ÖNCESİ
Ekli dosyayı görüntüle 5810

SONRASI
Ekli dosyayı görüntüle 5811

ÖNCESİ
Ekli dosyayı görüntüle 5812
SONRASI
Ekli dosyayı görüntüle 5813
dostum ben fifa sectim bana bir soru sormadi ama bende fifa.exe yazmiyor sadece fifa yaziyor acaba onla ilgili olabilir mi