• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 Fifa 19 Renk solukluğu %10000 Çözüm #ReShade

Baylord_33

Yeni Üye
Origin ID
wwe3351
Dirext 9 yaptım oyunda gelmedi rashade Dirext 10+ yaptım gelmedi shift+f2 yaptım olmadı home+f2 yaptım yine gelmedi bir türlü gelimyor sekme

dogan1977

Yeni Üye
Origin ID
dogan1977@yandex.com
oyun hiçbir şekilde açılmıyor.fifanın içine etti ve hiçbir şekilde iptal edilemiyor.biri bir çözüm bulsun lütfen

dogan1977

Yeni Üye
Origin ID
dogan1977@yandex.com
denedim olmadı.oyunu repair game yaptım sorun çözüldü

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Orijinali daha çok hoşuma gidiyor, Süper Lig takımlarına lisanslı takımların stadyumlarını ayarlıyorum (Hile tablosu aracılığıyla) canlı renklerle gayette zevkli oluyor. :)

Ozgurstein

Üye
Orijinali daha çok hoşuma gidiyor, Süper Lig takımlarına lisanslı takımların stadyumlarını ayarlıyorum (Hile tablosu aracılığıyla) canlı renklerle gayette zevkli oluyor. :)
Kullanımı basit mi hile tablosunun? Buradan veya özelden yardımcı olabilir misiniz?

Ozgurstein

Üye
Teşekkürler ilgileneceğim. Daha önce CM13, CM14, CM15 yama araçları ile uğraşmıştım. Bunu da halledebilirim öyleyse. :)

Konu hakkında bilgisi olan var mı? diğer oyunlarda çalışırken fifa 19 da çalışmıyor

Origin ID
HakanDurukan52
menü açılmadıysa fifanın klasöründeki d3d9.dll nin ismini dxgi.dll yapın sorun çözülecektir ben öyle yaptım açıldı menü
Açılmayınca bende dediğin gibi d3d9.dll'yi dxgi.dll yaptım ama oyuna girmeye çalıştığım zaman oyundan atıyor.Oyunum orjinal plati.ru sitesinden aldım.Bu program malesef çalışmadı.Sift+f2 yaptım sift+home yaptım ve sadece home tuşuna bastım yine olmadı.Lütfen yardımcı olunuz arkadaşlar.

Son düzenleme:

EmreAkgun

Yeni Üye
Açılmayınca bende dediğin gibi d3d9.dll'yi dxgi.dll yaptım ama oyuna girmeye çalıştığım zaman oyundan atıyor.Oyunum orjinal plati.ru sitesinden aldım.Bu program malesef çalışmadı.Sift+f2 yaptım sift+home yaptım ve sadece home tuşuna bastım yine olmadı.Lütfen yardımcı olunuz arkadaşlar.
Allah Allah bende çalışmıştı

Teodosic4

Aktif Üye
Origin ID
eyupozbas1315
Artık can sıkmaya başlayan bu konuya açıklık getireyim istedim.
Youtube da Technopat kanalında denk geldiğim bu yararlı içeriği burda paylaşmak istedim.
(FPS düşürmüyor)

(BU VİDEOYA BAKARAK YAPABİLİRSİNİZ)

İNDİRME LİNKİ: https://reshade.me/

ÖNCESİ
ÖNCE.png

SONRASI
SONRASI.png

ÖNCESİ
2.png
SONRASI
5.png

Teodosic4