• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FİFA 19 Oyuncu Önerisi

Origin ID
Ahmetbrun
Arkadaşlar fut da mata var sağ bek trpier var 30.000 coins var. Kadro düzeni oyuncu tavsiyesi olan var mı premier lig ingiliz ve ispanyol ucuz ve güçlü kadro lazım gelen geçen yeniyor divisionn rivalde

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar fut da mata var sağ bek trpier var 30.000 coins var. Kadro düzeni oyuncu tavsiyesi olan var mı premier lig ingiliz ve ispanyol ucuz ve güçlü kadro lazım gelen geçen yeniyor divisionn rivalde
dostum ana sayfada bir sürü var istersen kullanırsın :)
kesin önereceğim oyuncular da
alphonso davies
Kevin mbabu
tierney
fabricio bustos

Solensa

Yeni Üye
EFL 2. lig takımındayım malum bütçe düşük bu genç oyuncular arasından bildiğiniz ucuz var mı?

Marega hızı ve fiziği çok iyi 90 güç 92 dayanıklılık 87 hızlanma 88 sprint hızı gayet iyi bir seçim olacaktır. 82 de bitiriciliği var..

Origin ID
mertdegermenci
arkadaşlar nott m forrest ile kariyer yapıyorum.takıma belotti tarzında çevik güçlü bitirici bir forvet arıyorum bütçe max 10 m euro önerisi olan var mıdır? genç olmak zorunda değil

rashford 90: belki oyunun en klas oyuncularından birisi her takımda bulundururum
Junior 91 : R.madridin genç oyuncusu geliştiğinde durdurulmaz resmen
nbombele 91: lyon ortasahası geliştiğinde çok iyi oluyor
alexander arnold 90: gayet iyi bellerin kadar
skriniar 92 : defansın kapısı
Aouar 90: Lyon orta sahası daaha çok genç çok güzel gelişiyor
Lafont88: Kaleciye kesinlikle bakın derim
Pulisic 90: Çok iyi dripling özelliği ve hızlanması var

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
dün bir forvet keşfettim 22 yaşında hamburg da oynuyor
gelişmeye açık dereceleri de iyi transfer sezonunda takımıma gelicek yaklaşık 11-19 milyon dolar arası alınabiliyor
joelinton isimli arkadaş.

Yeni başladım. Fenerbahçe ile oynayacağım fakat biraz da gerçekçi olsun diyorum böyle normalde transfer edilmeyecek ama oyunda alabileceğim oyunculardan ziyade hem transfer edilebilme ihtimali olan hem de geleceğe yönelik oyuncular istiyorum. Genç de olabilir, önerir misiniz bir kaç isim?

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Yeni başladım. Fenerbahçe ile oynayacağım fakat biraz da gerçekçi olsun diyorum böyle normalde transfer edilmeyecek ama oyunda alabileceğim oyunculardan ziyade hem transfer edilebilme ihtimali olan hem de geleceğe yönelik oyuncular istiyorum. Genç de olabilir, önerir misiniz bir kaç isim?
alphonso Daviesi almanı tavsiye ederim dostum. sağ bek olarak da mbabu yu almanı tavsiye ederim :)

Hector Villalba ile kanatlardan giremeyeceginiz bir takım yok. Ofansif bir sağ bekle birlikte harika işler çıkartabilirsiniz.
7 milyon € 24 yaşında futbolcu.

Origin ID
scorpionnn1903
ben hep tanimamiş oyuıncu aliyorum genc adamlari yetistiriyorum
size tavsiyte ederim